1-1 Air Defense Artillery Battalion
1-12 CAV, 3ABCT, 1CD
1-158 AHB "Ghostriders"
1-2 Stryker Brigade Combat Team, 7th Infantry Division
1-21 Infantry
1-212th Aviation Regiment (Wings of Freedom)
1-291st Aviation Regiment "Punishers"
1-319th Airborne Field Artillery Regiment
1-32 Cavalry
1-33 Cavalry, 3rd Brigade Combat Team, 101st Airborne Division
1-362nd Regiment (ADA) Training Support Battalion
1-502nd Infantry Regiment, 2nd Brigade Combat Team, 101st Airborne (Air Assault)
1-6 Cavalry Regiment
1-64 Armor
100th Brigade Support Battalion
101st Airborne Division (Air Assault)
101st Airborne Division Artillery
101st Airborne Division Sustainment Brigade
101st Brigade Support Battalion
101st Combat Aviation Brigade
101st Sustainment Brigade Lifeliners
102nd Signal Battalion
103rd Intelligence and Electronic Warfare Battalion
103rd Sustainment Command (Expeditionary)
106th Regional Training Institute
108th Air Defense Artillery Brigade
109th Transportation Company
10th Army Air & Missile Defense Command
10th Combat Aviation Brigade
10th Engineer Battalion, 1st Armored Brigade Combat Team, 3rd Infantry Division
10th Mountain Division
10th Mountain Division Artillery
10th Special Forces Group (Airborne)
10th Support Group
10th Transportation Battalion "Waterborne"
11th Air Defense Artillery Brigade
11th Airborne Division
11th Armored Cavalry Regiment
11th Public Affairs Detachment
11th Signal Brigade
120th AG Battalion (REC)
120th Infantry Brigade
128th Aviation Brigade
12th Combat Aviation Brigade
130th Engineer Brigade
135th Expeditionary Sustainment Command
138th Movement Control Team
13th Sustainment Command (Expeditionary)
142nd Military Police Company
142nd Military Police Company
14th Combat Engineer Battalion
14th Combat Support Hospital
14th Military Police Brigade
14th Missile Defense Battery, KCS
157th Infantry Brigade
15th Brigade Support Battalion, 2nd Brigade Combat Team, 1st Cavalry Division
15th Sustainment Brigade
15th Transportation Company
160th Signal Brigade
165th Infantry Brigade
16th Combat Aviation Brigade
16th Military Police Brigade
16th Ordnance Battalion
16th Sustainment Brigade
16th TIN Signal Company
173rd Airborne Brigade
173rd Brigade Support Battalion
174th Air Defense Artillery Brigade
174th Infantry Brigade
176th Financial Management Support Unit
17th Combat Sustainment Support Battalion
17th Field Artillery Brigade
17th Sustainment Brigade
181st Infantry Brigade
184th Ordnance Battalion EOD, 52nd Ordnance Group, 20th CBRNE Command
188th Brigade Support Battalion (Steel Eagles)
188th Military Police Company
18th Engineer Brigade
18th Field Artillery Brigade
18th Medical Command (Deployment Support)
18th Military Police Brigade
194th Armored Brigade
197th Military Police Detachment
19th Engineer Battalion
19th Expeditionary Sustainment Command
1st Air Cavalry Brigade
1st Armor Brigade Combat Team, 3rd Infantry Division
1st Armored Brigade Combat Team, 1st Infantry Division
1st Armored Brigade Combat Team, 3rd Infantry Division Raider Brigade
1st Armored Division
1st Armored Division Sustainment Brigade
1st Army (East)
1st Assault Helicopter Battalion, 140th Aviation regiment
1st Battalion (Airborne), 503rd Infantry Regiment
1st Battalion, 101st Aviation Regiment "Expect No Mercy"
1st Battalion, 12th Infantry Regiment
1st Battalion, 13th Infantry Regiment
1st Battalion, 149th Infantry Regiment
1st Battalion, 14th Infantry Regiment
1st Battalion, 16th Infantry Regiment
1st Battalion, 187th Infantry Regiment, 3 BCT
1st Battalion, 23rd Infantry Regiment
1st Battalion, 27th Infantry Regiment, 2 Brigade Combat Team, 25th Infantry Division
1st Battalion, 305th Armor, 177th Armored Brigade
1st Battalion, 37th Field Artillery Regiment
1st Battalion, 38th Infantry Regiment
1st Battalion, 44th Air & Missile Defense Artillery Regiment
1st Battalion, 48th Infantry Regiment
1st Battalion, 507th Parachute Infantry Regiment - Airborne School, Fort Benning
1st Battalion, 52nd Aviation Regiment
1st Battalion, 5th Cavalry Regiment, 2nd Combat Brigade Team, 1st Cavalry Division
1st Battalion, 5th Infantry Regiment
1st Battalion, 66th Armor Regiment "Iron Knights"
1st Battalion, 87th Infantry Regiment, 1st Brigade Combat Team, 10th Mountain Division
1st Battalion, 8th Cavalry Regiment, 2nd Armored Brigade Combat Team
1st Battalion, 94th Field Artillery Regiment
1st Battalion, 9th Field Artillery Regiment, 3rd Infantry Division
1st Brigade Combat Team, 10th Mountain Division
1st Brigade Combat Team, 82nd Airborne Division
1st Brigade, 101st Airborne Division, Bastogne
- 1st Brigade, 101st Airborne Division, Bastogne Facebook
- 1st Brigade, 101st Airborne Division, Bastogne Youtube
- 1st Brigade, 101st Airborne Division, Bastogne Flickr
- 1st Brigade, 101st Airborne Division, Bastogne Pinterest
- 1st Brigade, 101st Airborne Division, Bastogne Flickr
1st Brigade, 1st Armored Division
1st Cavalry Division
1st Cavalry Division Headquarters Battalion
1st Cavalry Division Sustainment Brigade
1st Combat Aviation Brigade, 1st Infantry Division
1st Engineer Battalion
1st Heavy Brigade Combat Team, 2nd Infantry Division
1st Infantry Division (Big Red One)
1st Infantry Division Artillery
1st Security Force Assistance Brigade
1st Signal Brigade
1st Special Forces Command - Airborne
1st Squadron (Airborne), 40th Cavalry Regiment
1st Squadron, 11th Armored Cavalry Regiment
1st Squadron, 2nd Cavalry Regiment (War Eagles)
1st Squadron, 4th Cavalry Regiment
1st Squadron, 7th Cavalry Regiment
1st Squadron, 89th Cavalry Regiment
1st Stryker Brigade Combat Team, 25th Infantry Division
1st Stryker Brigade Combat Team, 4th Infantry Division
1st Theater Sustainment Command
2-1 Air Defense Artillery
2-14 Infantry "Golden Dragons" Ft. Drum, NY
2-17 Field Artillery "Steel"
2-2 Assault Helicopter Battalion
2-20 Field Artillery Battalion
2-227th Aviation Regiment, 1 ACB
2-377 PFAR, Ft. Richardson, AK
2-43 Air Defense Artillery
2-77 Field Artillery Regiment
2-8 Cavalry, 1st Armored Brigade Combat Team, 1st Cavalry Division
2-82 Aviation Regiment
2-82 Field Artillery, 3rd Brigade Combat Team, 1st Cavalry Division
200th Military Police Command
201st Expeditionary Military Intelligence Brigade
207th Military Intelligence Brigade
20th CBRNE Command
20th Engineer Battalion
20th Public Affairs Detachment
210th Field Artillery Brigade
212th Combat Support Hospital
217th Brigade Support Battalion
218th Medical Detachment Veterinary Service Support
21st Signal Brigade
21st Theater Sustainment Command
225th Brigade Support Battalion
22nd Mobile Public Affairs Detachment
23rd Brigade Engineer Battalion, 1-2 SBCT
243rd Regiment (Regional Training Institute)
25th Combat Aviation Brigade
25th Infantry Division
25th Sustainment Brigade
25th Transportation Battalion
261st Multifunctional Medical Battalion
277th Aviation Support Battalion, 10th Combat Aviation Brigade
28th Combat Support Hospital
28th Expeditionary Combat Aviation Brigade
296th Brigade Support Battalion
29th Combat Aviation Brigade
2nd Armored Brigade Combat Team, 1st Armored Division (Iron Brigade)
2nd Armored Brigade Combat Team, 1st Infantry Division
2nd Battalion (Airborne), 503rd Infantry Division "The Rock"
2nd Battalion, 11th Field Artillery Regiment
2nd Battalion, 12th Infantry Regiment
2nd Battalion, 130th Field Artillery
2nd Battalion, 1st Infantry Regiment "Legion"
2nd Battalion, 210th Aviation Regiment
2nd Battalion, 22nd Infantry Division
2nd Battalion, 27th Infantry Regiment, 3rd Briagde Combat Team, 25th Infantry Division
2nd Battalion, 35th Infantry Regiment, 3rd Brigade Combat Team, 25th Infantry Division
2nd Battalion, 3rd Infantry Regiment
2nd Battalion, 44th Air Defense Artillery Regiment
2nd Battalion, 4th Field Artillery Regiment
2nd Battalion, 508th Parachute Infantry Regiment "Task Force One Fury"
2nd Battalion, 60th Infantry Regiment "Scouts Out"
2nd Battalion, 6th Air Defense Artillery
2nd Battalion, 7th Infantry Regiment, 1st Heavy Brigade Combat Team, 3rd Infantry Division
2nd Battalion, 82nd Field Artillery Regiment
2nd Brigade Combat Team, 101st Airborne Division
2nd Brigade Combat Team, 10th Mountain Division
2nd Brigade Combat Team, 1st Cavalry Division "Black Jack"
2nd Brigade Combat Team, 82nd Airborne Division
2nd Brigade Support Battalion
2nd Brigade, 1st Armored Division
2nd Cavalry Regiment
2nd Combat Aviation Brigade
2nd Infantry Division
2nd Infantry Division Artillery
2nd Infantry Division, Sustainment Brigade
2nd Military Intelligence Battalion
2nd Security Force Assistance Brigade
2nd Squadron, 1st Cavalry Regiment "Blackhawks"
2nd Squadron, 2nd Cavalry Regiment
2nd Stryker Brigade Combat Team, 25th Infantry Division
2nd Stryker Brigade Combat Team, 2nd Infantry Division
2nd Stryker Cavalry Regiment
2nd Theater Signal Brigade
3-2 General Support Aviation Battalion
3-21 Infantry Regiment
3-227th Aviation Regiment, 1ACB
3-340th Training Support Battalion - 181st Inf Bde
301st Information Operations Battalion
301st Maneuver Enhancement Brigade
301st Maneuver Enhancement Brigade HHC
303rd Maneuver Enhancement Brigade
303rd Military Intelligence Battalion
304th Expeditionary Signal Battalion
305th Military Intelligence Battalion
307th Military Intelligence Battalion
308th Brigade Supoprt Battalion
309th Military Intelligence Battalion
30th Medical Brigade
30th Medical Command
311th Signal Command - Theater
311th Sustainment Command (Expeditionary)
316th Cavalry Brigade
316th Sustainment Command (Expeditionary)
32nd Army Air and Missile Defense Command
32nd Medical Brigade
330th Transportation Battalion
335th Signal Command Theater
335th Signal Command Theater - Provisional
339th Quartermaster Company
342nd CBRN Company
352nd Civil Affairs Command
353rd Civil Affairs Command
35th Air Defense Artillery Brigade
35th Engineer Battalion
35th Signal Brigade
361st Civil Affairs Brigade
368th Military Intelligence Battalion
369th Adjutant General Battalion (AIT)
36th Engineer Brigade
371st Sustainment Brigade
372nd Engineer Brigade
377th Military Intelligence Battalion - Theater Support
38th Air Defense Artillery Brigade
3rd Armored Brigade Combat Team, 1st Armored Division
3rd Armored Brigade Combat Team, 1st Cavalry Division
3rd Armored Brigade Combat Team, 4th Infantry Division
3rd Battalion, 353rd Regiment
3rd Battalion, 39th Infantry Regiment
3rd Battalion, 43rd Air Defense Artillery
3rd Battalion, 509th Parachute Infantry Regiment
3rd Battalion, 66th Armored Regiment
3rd Battalion, 8th Cavalry Regiment
3rd Brigade Combat Team, 101st Airborne Division
3rd Brigade Combat Team, 10th Mountain Division
3rd Brigade Combat Team, 1st Cavalry Division
3rd Brigade Combat Team, 25th Infantry Division
3rd Brigade Combat Team, 82nd Airborne Division
3rd Brigade Combat Team, Special Troops Battalion
3rd Brigade Special Troops Battalion, 1st Cavalry Division
3rd Brigade Support Battalion (3BSB, 1HBCT, 3ID)
3rd Calvary Regiment
3rd Chemical Brigade
3rd Combat Aviation Brigade, 3rd Infantry Division
3rd Heavy Brigade Combat Team, 3rd Infantry Division
3rd Infantry Division
3rd Infantry Division Artillery
3rd Infantry Division Sustainment Brigade
3rd Infantry Regiment "The Old Guard"
3rd Medical Command (Deployment Support) Detachment Forward
3rd Security Force Assistance Brigade
3rd Special Forces Group-Airborne
3rd Special Forces Group-Airborne, Group Support Battalion
3rd Squadron, 4th Cavalry Regiment, 3rd Brigade Combat Team, 25th Infantry Division
3rd Stryker Brigade, 2nd Infantry Division
3rd Sustainment Command (Expeditionary)
4-3 Air Defense Artillery
401st Army Field Support Brigade
403rd Army Field Support Brigade
405th Army Field Support Brigade
409th Contracting Support Brigade
40th Combat Aviation Brigade
40th Infantry Division
40th Public Affairs Detachment
411th Contracting Support Brigade
412th Theater Engineer Command
41st Field Artillery Brigade
421st Multifunctional Medical Battalion
428th Field Artillery Brigade
42nd Military Police Brigade
449th Combat Aviation Brigade
44th Medical Brigade
450th Civil Affairs Battalion (Airborne)
451st Expeditionary Sustainment Command
45th Sustainment Brigade
46th Aviation Support Battalion
48th Chemical Brigade
498th Combat Sustainment Support Battalion
49th Public Affairs Detachment
4th Battalion, 3rd Air Defense Artillery Regiment
4th Battalion, 3rd Infantry Regiment "The Old Guard"
4th Battalion, 9th Infantry Regiment (Manchu)
4th Brigade Combat Team (Airborne), 25th Infantry Division
4th CBRN Company
4th Cavalry Multi-Functional Training Brigade
4th Combat Aviation Brigade, 4th Infantry Division
4th Division Artillery - Iron Gunners
4th Infantry Brigade Combat Team, 1st Infantry Division
4th Infantry Brigade Combat Team, 3rd Infantry Division
4th Infantry Division
4th Joint Communications Squadron, JCSE
4th Psychological Operations Group (Airborne)
4th Squadron, 2nd Cavalry Regiment
4th Squadron, 2nd Cavalry Regiment
4th Squadron, 3rd Cavalry Regiment
4th Squadron, 73rd Cavalry Regiment
4th Squadron, 9th Cavalry Regiment
500th Military Intelligence Brigade
501st Military Intelligence Brigade
501st Sustainment Brigade
504th Military Intelligence Brigade
504th Military Police Battalion
513th Military Intelligence Brigade
514th Ground Ambulance
515th Transportation Company
516th Signal Brigade
517th Movement Control Team
518th Signal Company (TIN)
51st Expeditionary Signal Battalion
523rd Engineer Company
525th Expeditionary Military Intelligence Brigade
526th Engineer Company
52nd Ordnance Group
52nd Ordnance Group (EOD)
52nd Strategic Signal Battalion
530th Engineer Company
532nd Military Intelligence Battalion
533rd Engineer Detachment (FEST-M)
53rd Infantry Brigade Combat Team
53rd Ordnance Company (EOD)
53rd Transportation Battalion
541st Quartermaster Company (Field Feeding Company)
546th Military Police Company
547th Medical Company
549th Military Police Company
54th Engineer Battalion
551st Inland Cargo Transfer Company
553rd Combat Sustainment Support Battalion
554th Military Police Company
555th Engineer Brigade
557th Military Police Company
56th Artillery Command
56th Artillery Command Commanding General
56th Multifunctional Medical Battalion
56th Signal Battalion
56th Stryker Brigade Combat Team, 28th Infantry Division
575th Medical Company (AS)
579th Engineer Detachment (FEST-M)
58th Transportation Battalion
593rd Sustainment Command - Expeditionary
595th Military Police Company - Detention, 508th Military Police Battalion
597th Transportation Brigade - SDDC
598th Transportation Brigade - SDDC
599th Transportation Brigade
59th Ordnance Brigade
5th Battalion, 4th Cavalry Regiment
5th Battalion, 5th Air Defense Artillery Regiment
5th Battalion, 7th Air Defense Artillery
5th Battlefield Coordination Detachment
5th Brigade Engineer Battalion, 5th Security Force Assistance Brigade
5th Mobile Public Affairs Detachment
5th Security Force Assistance Brigade
5th Special Forces Group (Airborne)
5th Sqaudron, 1st Calvary Regiment
6-6 Cavalry Squadron
6-9 Cavalry, 3rd Brigade Combat Team, 1st Cavalry Division
61st Quartermaster Battalion
62nd Medical Brigade
63rd Signal Battalion
643rd Engineer Support Company
65th Brigade Engineer Battalion
65th Medical Brigade
662nd Movement Control Team
665th Movement Control Team
66th Military Intelligence Brigade
673rd Dental Company - Area Support
67th Military Police Company
688th Rapid Port Opening Element, 833rd Transportation Battalion, 597th Transportation Brigade, SDDC
68th CBRNE Company (Technical Escort), 2nd CBRN Battalion
69th Air Defense Artillery Brigade
6th Battalion PS/104th Regiment
6th Brigade Engineer Battalion (Airborne)
6th Ordnance Battalion
6th Squadron, 17th Cavalry Regiment
6th Squadron, 6th Cavalry, 10th Combat Aviation Brigade
6th Squadron, 8th Cavalry Regiment
6th Squadron, 9th Cavalry Regiment
701st Military Police Battalion
702nd Ordnance Company Explsove Ordnance Disposal
704th Brigade Support Battalion
704th Military Intelligence Brigade
705th Military Police Battalion
70H Medical Operations Officers
70th Brigade Support Battalion Blacksmiths
715th Military Intelligence Battalion
716th Military Police Battalion
719th Military Intelligence Battalion
71st Ordnance Group (EOD)
725th Brigade Support Battalion (Airborne)
741st Ordnance Company Explosive Ordnance Disposal
75th Fires Brigade
76th Operational Response Command
77th Sustainment Brigade
780th Military Intelligence Brigade
795th Military Police Battalion
7th Army Training Command
7th Infantry Division
7th Mobile Public Affairs Detachment
7th Signal Command (Theater)
7th Squadron, 17th Cavalry Regiment
7th Transportation Brigade - Expeditionary
80th Training Command
811th Ordnance Company
81st Readiness Division
82nd Airborne Division
82nd Airborne Division Artillery
82nd Airborne Division Sustainment Brigade
82nd Brigade Troops Battalion
82nd Civil Support Team
82nd Combat Aviation Brigade
831st Transportation Battalion
832nd Ordnance Battalion
840th Transportation Battalion
84th Chemical Battalion
84th Engineer Battalion
84th Ordnance Company
84th Training Command
85th Civil Affairs Brigade
864th Engineer Battalion (Pacemakers)
865th Combat Support Hospital
86th Combat Support Hospital
86th Expeditionary Signal Battalion
88th Regional Support Command
89th Military Police Brigade
8th Army
8th Army (Korean)
8th Military Police Brigade
8th Squadron, 1st Cavalry Regiment
8th Theater Sustainment Command
926 Engineer Brigade
92nd Engineer Battalion
92nd Military Police Battalion
939th Military Police Detachment
93rd Military Police Battalion
94th Army Air and Missile Defense Command
95th Civil Affairs Brigade
95th Military Police Battalion
95th Training Division - Initial Entry Training
95th Transportation Company
95th Transportation Company
978th Military Police Company
978th Military Police Company
97th Civil Affairs Battalion (Airborne)
97th Military Police Battalion
97th Training Brigade
98th Maintenance Company, Alaska
A-2 Air Defense Artillery (THAAD)
Acquisition Support Center (USAASC)
Air Defense Artillery School
Air Defense Artillery Warrant Officer Proponent
Alpha Battery, 1-19th Field Artillery Battalion, 434th Field Artillery Brigade
Alpha Battery, 1-78th Field Artillery Battalion
Alpha Battery, 1st Brigade, 31st Field Artillery, Basic Combat Training
Alpha Battery, 2-12 Field Artillery
Alpha Battery, 2nd Battalion, 43rd Air Defense Artillery
Alpha Battery, 3rd Defense Artillery Regiment
Alpha Company, 15th Brigade Support Battalion, 2nd Brigade Combat Team, 1st Cavalry Division
Alpha Company, 2-135th GSAB Smuggler Combat Team
Alpha Company, 2-158th AHB
Alpha Company, 2nd Battalion, 19th Infantry Regiment
Alpha Company, 2nd Battalion, 23rd Infantry Regiment
Alpha Company, 3-227 Werewolves
Alpha Company, 3rd Batallion, 10th Infantry Regiment
Alpha Company, 50th Signal Battalion (Battalion)
Alpha Company, 602nd Aviation Support Brigade, 2nd Combat Aviation Brigade, 2nd Infantry Division
Alpha Company, 701st Military Police Battalion
Alpha Company, 73rd Ordnance Battalion - IET
Alpha Company, 787th Military Police Battalion
Apache Company, 1st Battalion, 9th Cavalry Regiment
Apache Troop, 4th Squadron, 9th U.S. Cavalry
Area Support Group - Afghanistan
Area Support Group - Kuwait
Area Support Group - Qatar, Camp
Army Cyber Command
Army Dental Corps Chief
Army Electronic Warfare Division
Army Europe Information Technology Training Program
Army Forces Battalion - ARFOR
Army Medicine Europe
Army Operations Security
Army Photography
Army Public Affairs Center - APAC
Army Sustainment Command (ASC)
Assassin Company 3-21 Infantry Regiment
Asymmetric Warfare Group
Atlantic Region, Installation Management Command
Automatic Battery, 2nd Battalion, 32nd Field Artillery Regiment
Aviation Company, 1st US Support Battalion, TF Sinai "Nomads"
Aviation and Missile Command (AMCOM)
Battle Company, 5th Battalion, 20th Infantry Regiment
Black Jack Brigade
Blackhawk Troop 4-9 CAV
Bravo Battery "Bulldogs" 2-8 FA
Bravo Battery 1-9FA
Bravo Battery 4-319 AFAR
Bravo Battery, 1st Battalion, 38th Field Artillery
Bravo Battery, 1st Battalion, 79th Field Artillery
Bravo Company, 115th Brigade Support Battalion, 1BCT, 1CD
Bravo Company, 299th Brigade Engineer Battalion
Bravo Company, 3-10 Infantry Battalion, 3rd Chemical Brigade
Bravo Company, 3-8 CAV
Bravo Company, 35th Engineer Battalion
Bravo Company, 602nd Aviation Support Battalion
Bravo Company, 795th Military Police Battalion
Bravo Company, 84th Chemical Battalion
Bravo Troop, 5-15 CAV
Brigade Support Battalion
Bronco Brigade, 3rd Brigade Combat Team, 25th Infantry Division
CBRN Enlisted Branch
Charger Company 2-3 Infantry
Charlie Battery, 1-319th AFAR "Cobra Strike"
Charlie Battery, 1-43 Air Defense Artillery Battalion
Charlie Battery, 2-43 Air Defense Artillery Battalion, 11th Air Defense Artillery Brigade
Charlie Company, 2-153 Infantry
Charlie Company, 307th Brigade Support Battalion
Charlie Company, 31st Engineer Battalion
Charlie Company, 35th Engineer Battalion
Charlie Company, 369th Adjutant General Battalion
Charlie Company, 3rd Assault Helicopter Battlation, 1st Aviation Regiment, Combat Aviation Brigade
Charlie Company, 701st Military Police Battalion
Charlie Company, 787th Military Police Battalion
Charlie Company, 795th Military Police Battalion
Cobra Company, 1-8 Cavalry, 2nd Brigade Combat Team
Combat Aviation Brigade, 1st Infantry Division
Combat Capabilities Development Command Armaments Center
Combined Arms Support Command
Communications-Electronics Command (CECOM)
Delta Battery, 1st Battalion, 79th Field Artillery
Delta Company 2-19 Infantry
Delta Company, 1st Battalion, 31st Field Artillery, Basic Combat Training
Delta Company, 1st Battalion, 3rd Infantry Regiment
Delta Company, 2-3 Aviation Regiment, 3rd Combat Aviation Brigade
Delta Company, 31st Engineer Battalion
Delta Company, 787th Military Police Battalion
Delta Company, 795th Military Police Battalion
Delta Troop 5-1 CAV
Directorate of Training and Doctrine (DOTD)
Distributed Common Ground System - Army (DCGS-A)
Dreadnaught 2nd Battalion 34th Armor Regiment
Dynasty Battery 2-43 ADA
E Troop, 5th Squadron, 15th Cavalry Regiment
Echo Company 1-43 ADA
Echo Company 1-46 BCT
Echo Company 2-43 ADA Echo Company 2-43 ADA
Echo Company 2/19 Infantry Regiment
Echo Company, 3-11 IN, Direct Commission Course
Echo Company, 701st Military Police Battalion
Eglin AFB Veterinary Clinic
Enlisted Field Artillery Branch
F Company, 2nd Battalion, 19th Infantry Regiment
Field Artillery Proponent Office
Field Artillery School
First Army
First Army Division East
First Army, Division West
Fort Hood Warrior Transition Brigade
Fort Huachuca Dental Clinic Command
Fort Stewart Hunter Army Airfield
Forward Support Company 2-23 Infantry FRG
Fox Company 3-81 AR BN
HHB 2-43 ADA BN
HHC, 10th Engineer Battalion, 1st Armored Brigade, 3rd Infantry Division
HHC, 130th Engineer Brigade
HHC, 1st Battalion, 5th Cavalry Regiment, 2nd Brigade Combat Team, 1st Cavalry Division
HHC, 1st Battalion, 8th Cavalry Regiment, 2nd Brigade Combat Team
HHC, 216th Engineer Battalion
HHC, 7-158th Aviation Regiment
HHC, 705th Wolfpack
HHC, 84th Engineer Company FRG
HHC, 92nd Engineer Battalion
HHD Honey Badgers
HHD, 2nd Military Intelligence Battalion, Spartans
HHD, 385th Military Police Battalion
HHT 4-9 CAV
HQ Detachment, FCoE
HQ, Department of the Army, Electronic Warfare Office
Hammer Troop 5-1 Calvary (HHT, 5-1 CAV)
Hatchet Company, 2-7 CAV, 3 ABCT, 1 CD
Headquarters and Headquarters Battery, 35th Air Defense Artillery Brigade
Headquarters and Headquarters Battery, 94th AAMDC
Headquarters and Headquarters Company 65th Medical Brigade
Headquarters and Headquarters Company, 35th Signal Brigade
Headquarters and Headquarters Company, 3rd Infantry Regiment "Bayonets"
Hotel FSC, 1st Battalion, 8th Cavalry Regiment, 2nd Brigade Combat Team
I Corps
III Corps
ISAF Regional Command (South)
ISTC Special Forces
Installation Management Command (IMCOM)
Installation Management Command Europe (IMCOM-Europe)
Integrated Personnel and Pay System - Army
Joint Multinational Training Group - Ukraine (JMTG-U)
Joint Munitions Command
Joint Program Executive Office for Chemical, Biological, Radiological and Nuclear Defense (JPEO-CBRND)
Joint Sustainment Command - Afghanistan
Joint Task Force-Bravo
KFOR Multinational Battle Group-East
Kuwait Theater Engineer Brigade
Long Range Precision Fires Cross Functional Team
Medical Communications for Combat Casualty Care (MC4)
Military Police Corps
Military Surface Deployment and Distribution Command
Mission Command Training Program (MCTP)
Mississippi National Guard Directorate of Military Support
Office of the Program Manager-Saudi Arabian National Guard (OPM-SANG) Modernization
One Legion 1st BN, 3rd US INF REG, (The Old Guard)
Operational Contract Support Joint Exercise
Operational Test Command
Operations Group, National Training Center
Panther Brigade
Program Executive Office - Assembled Chemical Weapons Alternatives (PEO ACWA)
Program Executive Office - Aviation (PEO Aviation)
Program Executive Office - Combat Support & Combat Service Support (PEO CS&CSS)
Program Executive Office - Command, Control and Communications Tactical (PEO C3T)
Program Executive Office - Enterprise Information Systems (PEO EIS)
Program Executive Office - Ground Combat Systems (PEO GCS)
Program Executive Office - Intelligence Electronic Warfare & Sensors (PEO IEW&S)
Program Executive Office - Simulation, Training and Instrumentation (PEO STRI)
Program Executive Office - Soldier (PEO Soldier)
Provider PAO - Third Sustainment Brigade
Raider Brigade
Rapid Equipping Force
Redstone Test Center
Regimental Support Squadron (RSS), 11th Armored Cavalry Regiment "Packhorse"
Regional Command-East
Research, Development and Engineering Command (RDECOM)
Research, Development and Engineering Command - Communications-Electronics (CERDEC)
Rock Island Arsenal Joint Manufacturing & Technology Center
Security Force Assistance Command
Soldier Lethality Cross Functional Team
Special Troops Battalion, 1st Sustainment Brigade
Special Troops Battalion, U.S. Forces Korea
Synthetic Training Environment
TF Sustainment, JRTC
Task Force 2-7 Infantry, 1ABCT, 3rd ID
Task Force MED - Afghanistan
Task Force Marne
Task Force Phoenix, 10th Combat Aviation Brigade
Task Force Talon - 94th AAMDC
Task Force Talon, 3-82nd Avn Regt
Task Force Trenton
Task Force Warhawg
The 149th Maneuver Enhancement Brigade
The 20th Engineer Brigade
The 6th Battalion 37th Field Artillery
The 75th Ranger Regiment
The 7th Special Forces Group
Thunder Horse 2-12 Cavalry Regiment
Titans FSC, 84th En BN
Trailblazer Battalion
Training and Doctrine Command (TRADOC)
Tronsrue Marksmanship Center
U.S. Africa Command (AFRICOM)
U.S. Air Defense Artillery
U.S. Army
U.S. Army Africa (USARAF)
U.S. Army Alaska (USARAK)
U.S. Army Armor School
U.S. Army Aviation Battalion - Japan
U.S. Army Center for Initial Military Training
U.S. Army Central
U.S. Army Chaplaincy
U.S. Army Chemical Materials Activity
U.S. Army Combat Readiness Center
U.S. Army Combined Arms Center
U.S. Army Combined Arms Center-Training
U.S. Army Communications-Electronics Command
U.S. Army Contracting Command
U.S. Army Corps of Engineers, Mosquito Creek Lake
U.S. Army Correctional Activity - Korea
U.S. Army Counterintelligence Command (USACIC)
U.S. Army Cyber Center of Excellence
U.S. Army Drill Team
U.S. Army Electronic Proving Ground
U.S. Army Engineer Regiment
U.S. Army Engineering and Support Center Huntsville
U.S. Army Entertainment Office
U.S. Army Environmental Command
U.S. Army Europe
U.S. Army Europe Chaplain
U.S. Army Europe and Africa
U.S. Army Field Support Battalion - Bliss
U.S. Army Field Support Battalion - Joint Base Lewis McChord
U.S. Army Financial Management Command
U.S. Army Forces Command (FORSCOM)
U.S. Army Futures Command Synthetic Training Environment (STE) Cross Functional Team (CFT)
U.S. Army Human Resources Command (HRC)
U.S. Army Information Systems Engineering Command
U.S. Army Information Technology Agency
U.S. Army Installation Management Command (IMCOM) - Pacific
U.S. Army Installation Management Command, Transformation Office
U.S. Army Intelligence Center of Excellence
U.S. Army Japan
U.S. Army Logistics Noncommissioned Officers Academy
U.S. Army MEDDAC-Japan
U.S. Army Marksmanship Unit (USAMU)
U.S. Army Material Support Center - Korea
U.S. Army Materiel Command (AMC)
U.S. Army Materiel Support Command - Korea
U.S. Army Medical Department Center and School
U.S. Army Medical Department NCO Academy
U.S. Army Medical Materiel Development Activity
U.S. Army Medical Research and Development Command (MRDC)
U.S. Army Medicine
U.S. Army Military Intelligence Readiness Command
U.S. Army Mission Command Center of Excellence
U.S. Army NATO Brigade
U.S. Army Network Enterprise Technology Command
U.S. Army North (Fifth Army)
U.S. Army Old Guard Fife and Drum Corps
U.S. Army Ordnance Corps
U.S. Army Pacific (USARPAC)
U.S. Army Public Health Center
U.S. Army Rapid Equipping Force
U.S. Army Reserve Airborne Civil Affairs Battalion
U.S. Army Security Assistance Command (USASAC)
U.S. Army Signal Regiment
U.S. Army South
U.S. Army Space and Missile Defense Command
U.S. Army Special Operations Aviation Command
U.S. Army Special Operations Command
U.S. Army Tank-automotive & Armaments Command
U.S. Army Test and Evaluation Command
U.S. Army Wounded Warrior Program (AW2)
U.S. Forces Afghanistan (USFOR-A)
U.S. Forces Korea
V Corps
Warhorse PAO
Watervliet Arsenal
World Class Athlete Program (WCAP)
LEADERS
10th Mountain Division Command Sergeant Major
10th Mountain Division Commander
82nd Airborne Division Command Sergeant Major
Army Futures Command Sergeant Major
Assistant Secretary of the Army (Acquisition, Logistics and Technology)
Assistant Secretary of the Army for Civil Works
Assistant Secretary of the Army for Installations, Energy and Environment (IE&E)
Brig. Gen. Alberto C. Rosende, commanding general, 1st Mission Support Command
Brig. Gen. Alfred Abramson, commanding general, Picatinny Arsenal
Brig. Gen. David C. Hill, U.S. Army Corps of Engineers Southwestern Division
Chief of the Air Defense Artillery and Regimental Command Sergeant Major
Chief of the Army Medical Service Corps
Command Sergeant Major, U.S. Army Cyber Command
Command Sgt. Maj. T.J. Holland, 4th Infantry Division and Fort Carson (IVY 7)
Command Sgt. Maj. of the Arkansas Army National Guard
Commandant of the Cadets
Connecticut National Guard Adjutant General
Deputy Chief of Staff, G-6
Deputy Chief of Staff, G-9
Deputy Commanding General, Army National Guard Maneuver Center of Excellence
Fort Campbell Garrison Commander
Fort Jackson Command Sergeant Major
Fort Jackson Commanding General
Gen. James C. McConville, 40th Chief of Staff of the Army
Gen. John Nicholson
Gen. Joseph L. Lengyel, 28th chief of the National Guard Bureau
Gen. Joseph M. Martin, 37th Vice Chief of Staff of the Army
I Corps Commanding General
Maj. Gen. Jeffrey Snow, commanding general, U.S Army Recruiting Command
Maj. Gen. Williams S. Lee, commanding general, 3rd Medical Command
Office of the Provost Marshal General
Sergeant Major of U.S. Army Public Affairs
Sgt. Maj. of the Army Michael A. Grinston
The Adjutant General of South Carolina, Maj. Gen. Van McCarty
Thomas R. Tempel Jr, commanding general, Regional Health Command – Central
U.S. Army Armor School CSM
U.S. Army Armor School Chief of Armor
U.S. Army Environmental Science & Engineering Officer
U.S. Army Europe and Africa CSM
U.S. Army Europe and Africa Commanding General
U.S. Army Intelligence Center of Excellence Commanding General
U.S. Army Reserve Command Sergeant Major
U.S. Army V Corps Command Sergeant Major
U.S. Army V Corps Commanding General
Under Secretary of the Army
ROTC
1st Brigade Spartans - Army ROTC
3rd Brigade Headquarters, Army ROTC
49er Battalion Army ROTC
Austin Peay State University ROTC
Bradley University Army ROTC
Cadet Command
Cal Poly Army ROTC
Canisius College Army ROTC
Central Washington University ROTC
Chicago Army ROTC
Chicago State University Army ROTC
Columbus State University ROTC
Creighton University Army ROTC - Black Wolves
Cyclone Battalion Army ROTC
Edinboro University Fighting Scots ROTC
Fighting Saints Battalion Army ROTC
Fox Valley ROTC Battalion
George Mason University Army ROTC
Georgia Tech Army ROTC
Gonzaga University ROTC
Iowa State Army ROTC
James Madison University Army ROTC Duke Battalion
Michigan Tech Army ROTC "Arctic Warriors"
Mississippi State University Army ROTC
New Mexico State University Army ROTC
Norfolk State University Army ROTC
Northern Illinois University Army ROTC
Notre Dame ROTC
Oregon State University ROTC
Pacific Lutheran University ROTC
Penn State ROTC
Pitt State Army ROTC
Ripon College Red Hawk Company ROTC
Royal Warrior Battalion, Army ROTC
San Diego State University ROTC
South Dakota State University Army ROTC
Southern Illinois University Carbondale Army ROTC
Southern Illinois University Edwardsville Army ROTC
St. Louis Army ROTC - Gateway Battalion
St. Norbert College Army ROTC
Stonehenge Battalion, Missouri S&T Army ROTC
Texas Army ROTC
The Hoya Battalion: Georgetown Army ROTC
U.S. Army ROTC Curriculum
University of California, Berkeley Army ROTC
University of California, Los Angeles (UCLA) Army ROTC
University of Central Arkansas Army ROTC
University of Chicago Army ROTC
University of Hawaii Army ROTC
University of Idaho Army ROTC
University of Illinois Army ROTC
University of Kansas ROTC
University of Minnesota Army ROTC
University of Missouri of Army ROTC
University of Nebraska at Kearney's Army ROTC
University of New Mexico Army ROTC
University of North Carolina, Charlotte ROTC
University of Northern Iowa ROTC
University of Oklahoma Army ROTC
University of Southern Indiana Army ROTC
University of Wisconsin-Stevens Point Army ROTC
Virginia State University ROTC
Washington State University ROTC
Western Illinois University Army ROTC
Wheaton College Army ROTC
Wichita State ROTC
USACE
Engineer Enlisted Branch
U.S. Army Corps of Engineers
U.S. Army Corps of Engineers - Abiquiu Lake
U.S. Army Corps of Engineers - Birch Hill Dam
U.S. Army Corps of Engineers - Blue Marsh Lake
U.S. Army Corps of Engineers - Buffumville Lake
U.S. Army Corps of Engineers - Caesar Creek Lake
U.S. Army Corps of Engineers - Cape Cod Canal Visitor Center
U.S. Army Corps of Engineers - Cecil M. Harden Lake
U.S. Army Corps of Engineers - Clinton Lake
U.S. Army Corps of Engineers - Conchas Lake
U.S. Army Corps of Engineers - Cordell Hull Lake
U.S. Army Corps of Engineers - Francis E. Walter Dam
U.S. Army Corps of Engineers - Franklin Falls Dam
U.S. Army Corps of Engineers - Hop Brook Lake
U.S. Army Corps of Engineers - Hopkinton-Everett Lake
U.S. Army Corps of Engineers - John Martin Reservoir
U.S. Army Corps of Engineers - Mansfield Hollow Lake
U.S. Army Corps of Engineers - Missouri River Navigation
U.S. Army Corps of Engineers - Missouri River Recovery Program
U.S. Army Corps of Engineers - North Hartland Lake, VT
U.S. Army Corps of Engineers - North Springfield Lake
U.S. Army Corps of Engineers - Obey River Campground
U.S. Army Corps of Engineers - Otter Brook Lake & Surry Mountain Lake
U.S. Army Corps of Engineers - Perry Lake
U.S. Army Corps of Engineers - Pomona Lake
U.S. Army Corps of Engineers - Prompton Dam
U.S. Army Corps of Engineers - Raystown Lake
U.S. Army Corps of Engineers - Stockton Lake, Kansas
U.S. Army Corps of Engineers - Thomaston Dam
U.S. Army Corps of Engineers - Trinidad Lake
U.S. Army Corps of Engineers - Tully Lake
U.S. Army Corps of Engineers - Tuttle Creek Lake
U.S. Army Corps of Engineers - Union Village Dam, VT
U.S. Army Corps of Engineers - West Hill Dam
U.S. Army Corps of Engineers - West Point Lake
U.S. Army Corps of Engineers - West Thompson Lake
U.S. Army Corps of Engineers - Willow Grove Campground
U.S. Army Corps of Engineers - Wilson Lake
U.S. Army Corps of Engineers Albeni Falls Dam
U.S. Army Corps of Engineers, Afghanistan Engineer District South
U.S. Army Corps of Engineers, Alaska District
U.S. Army Corps of Engineers, Albuquerque District
U.S. Army Corps of Engineers, Albuquerque District - Cochiti Lake
U.S. Army Corps of Engineers, Antilles
U.S. Army Corps of Engineers, Army Geospatial Center
U.S. Army Corps of Engineers, Ball Mountain and Townshend Lakes
U.S. Army Corps of Engineers, Baltimore District
U.S. Army Corps of Engineers, Buffalo District
U.S. Army Corps of Engineers, Charleston District
U.S. Army Corps of Engineers, Chicago District
U.S. Army Corps of Engineers, Chittenden Locks
U.S. Army Corps of Engineers, Detroit District
U.S. Army Corps of Engineers, Europe District
U.S. Army Corps of Engineers, Fort Worth District
U.S. Army Corps of Engineers, Galveston District
U.S. Army Corps of Engineers, Great Lakes and Mississippi River Interbasin
U.S. Army Corps of Engineers, Great Lakes and Ohio River Division
U.S. Army Corps of Engineers, Harlan County Lake
U.S. Army Corps of Engineers, Harry S. Truman Lake
U.S. Army Corps of Engineers, Hiram M. Chittenden Locks - Ballard Locks
U.S. Army Corps of Engineers, Hodges Village Dam
U.S. Army Corps of Engineers, Honolulu District
U.S. Army Corps of Engineers, Huntington Corps
U.S. Army Corps of Engineers, Huntington District - Burnsville Lake
U.S. Army Corps of Engineers, Jacksonville District
U.S. Army Corps of Engineers, Japan District
U.S. Army Corps of Engineers, Kanopolis Lake
U.S. Army Corps of Engineers, Kansas City District
U.S. Army Corps of Engineers, Libby Dam
U.S. Army Corps of Engineers, Lillydale Campground
U.S. Army Corps of Engineers, Little Rock District
U.S. Army Corps of Engineers, Los Angeles District
U.S. Army Corps of Engineers, Louisville District
U.S. Army Corps of Engineers, Louisville District - Barren River Lake
U.S. Army Corps of Engineers, Louisville District - Buckhorn Lake
U.S. Army Corps of Engineers, Louisville District - CJ Brown Dam & Reservoir
U.S. Army Corps of Engineers, Louisville District - Carr Creek Lake
U.S. Army Corps of Engineers, Louisville District - Cave Run Lake
U.S. Army Corps of Engineers, Louisville District - Green River Lake
U.S. Army Corps of Engineers, Louisville District - Nolin River Lake
U.S. Army Corps of Engineers, Louisville District - Taylorsville Lake
U.S. Army Corps of Engineers, Loyalhanna Lake
U.S. Army Corps of Engineers, Maine Project Office
U.S. Army Corps of Engineers, Melvern Lake
U.S. Army Corps of Engineers, Memphis District
U.S. Army Corps of Engineers, Middle East District
U.S. Army Corps of Engineers, Milford Lake
U.S. Army Corps of Engineers, Mobile District
U.S. Army Corps of Engineers, Nashville District
U.S. Army Corps of Engineers, New England
U.S. Army Corps of Engineers, New England District - Ball Mountain and Townshend Lakes
U.S. Army Corps of Engineers, New Orleans District
U.S. Army Corps of Engineers, New York District
U.S. Army Corps of Engineers, Norfolk District
U.S. Army Corps of Engineers, North Atlantic Division
U.S. Army Corps of Engineers, Northwestern Division
U.S. Army Corps of Engineers, Omaha District
U.S. Army Corps of Engineers, Omaha District - Fort Peck Dam and Lake
U.S. Army Corps of Engineers, Omaha District - Gavins Point Dam/Lewis and Clark Visitor Center
U.S. Army Corps of Engineers, Philadelphia District
U.S. Army Corps of Engineers, Pittsburgh District
U.S. Army Corps of Engineers, Pittsburgh South
U.S. Army Corps of Engineers, Pomme de Terre Lake
U.S. Army Corps of Engineers, Portland District
U.S. Army Corps of Engineers, Rathbun Lake
U.S. Army Corps of Engineers, Rock Island District
U.S. Army Corps of Engineers, Rock Island District - Coralville Lake
U.S. Army Corps of Engineers, Rock Island District - Lake Red Rock
U.S. Army Corps of Engineers, Rock Island District - Saylorville Lake
U.S. Army Corps of Engineers, Sacramento District
U.S. Army Corps of Engineers, Savannah District
U.S. Army Corps of Engineers, Seattle District
U.S. Army Corps of Engineers, Southwestern Division
U.S. Army Corps of Engineers, St. Louis District
U.S. Army Corps of Engineers, St. Paul District
U.S. Army Corps of Engineers, Transatlantic Division
U.S. Army Corps of Engineers, Tulsa District
U.S. Army Corps of Engineers, Vicksburg District Contracting Office
U.S. Army Corps of Engineers, Walla Walla District
U.S. Army Corps of Engineers, Walla Walla District, Contracting
U.S. Army Corps of Engineers, Walla Walla District, Dworshak Dam
U.S. Army Corps of Engineers, Walla Walla District, Ice Harbor Lock and Dam
U.S. Army Corps of Engineers, Walla Walla District, Little Goose Lock and Dam
U.S. Army Corps of Engineers, Walla Walla District, Lower Granite Lock and Dam
U.S. Army Corps of Engineers, Walla Walla District, Lower Monumental Lock and Dam
U.S. Army Corps of Engineers, Walla Walla District, Lucky Peak Dam and Lake
U.S. Army Corps of Engineers, Walla Walla District, McNary Lock and Dam
U.S. Army Corps of Engineers, Walla Walla District, Mill Creek Dam and Bennington Lake
U.S. Army Corps of Engineers, Wilmington District
U.S. Army Corps of Engineers, Wilmington District - B. Everett Jordan
U.S. Army Corps of Engineers, Wilmington District - Falls Lake
U.S. Army Dental Command
INSTALLATIONS
Aberdeen Proving Ground
Aberdeen Test Center
Anniston Army Depot
Army Support Activity - Fort Dix
Baumholder Military Community
Blue Grass Army Depot
Camp Atterbury Joint Maneuver Training Center
Camp Darby
Corpus Christi Army Depot
Crane Army Ammunition Activity
Dugway Proving Ground
Fort Belvoir
Fort Benning
Fort Benning Maneuver Center of Excellence
Fort Bliss
Fort Bragg
Fort Campbell
Fort Carson
Fort Detrick
Fort Drum
Fort Eustis
Fort Gordon
Fort Greely
Fort Hood Warrior Transition Unit
Fort Huachuca
Fort Hunter Liggett
Fort Indiantown Gap
Fort Irwin - National Training Center
Fort Irwin Cobra Team Ops Group - National Training Center
Fort Jackson
Fort Knox
Fort Leavenworth
Fort Lee
Fort Leonard Wood
Fort McCoy
Fort Meade
Fort Riley
Fort Rucker
Fort Sill
Fort Stewart-Hunter Army Airfield
Fort Wainwright
Fort Walker
Forward Operating Site Powidz
Joint Base Lewis-McChord
Joint Base Myer - Henderson Hall
Joint Readiness Training Center and Fort Polk
Lake City Army Ammunition Plant
McAlester Army Ammunition Plant
Picatinny Arsenal
Presidio of Monterey
Redstone Arsenal
Rock Island Arsenal
Rock Island Arsenal Joint Manufacturing and Technology Center
Task Force Sinai, "Best in the Desert!"
Tobyhanna Army Depot
Tooele Army Depot
U.S. Army Garrison - Natick Soldier Systems Center
U.S. Army Garrison Ansbach
U.S. Army Garrison Bavaria
U.S. Army Garrison Bavaria-Garmisch
U.S. Army Garrison Bavaria-Hohenfels
U.S. Army Garrison Benelux
U.S. Army Garrison Casey
U.S. Army Garrison Daegu
U.S. Army Garrison Fort Hamilton
U.S. Army Garrison Hawaii
U.S. Army Garrison Humphreys
U.S. Army Garrison Italy
U.S. Army Garrison Japan
U.S. Army Garrison Kaiserslautern
U.S. Army Garrison Kwajalein Atoll
U.S. Army Garrison Okinawa
U.S. Army Garrison Pōhakuloa
U.S. Army Garrison Rheinland-Pfalz
U.S. Army Garrison Schweinfurt
U.S. Army Garrison Stuttgart
U.S. Army Garrison West Point
U.S. Army Garrison Wiesbaden
U.S. Army Garrison Yongsan
U.S. Army Northern Warfare Training Center
White Sands Missile Range
Yuma Proving Ground
ACTIVE DUTY ARMY UNITS
1-1 Air Defense Artillery Battalion
1-12 CAV, 3ABCT, 1CD
1-158 AHB "Ghostriders"
1-2 Stryker Brigade Combat Team, 7th Infantry Division
1-21 Infantry
1-212th Aviation Regiment (Wings of Freedom)
1-291st Aviation Regiment "Punishers"
1-319th Airborne Field Artillery Regiment
1-32 Cavalry
1-33 Cavalry, 3rd Brigade Combat Team, 101st Airborne Division
1-362nd Regiment (ADA) Training Support Battalion
1-502nd Infantry Regiment, 2nd Brigade Combat Team, 101st Airborne (Air Assault)
1-6 Cavalry Regiment
1-64 Armor
100th Brigade Support Battalion
101st Airborne Division (Air Assault)
101st Airborne Division Artillery
101st Airborne Division Sustainment Brigade
101st Brigade Support Battalion
101st Combat Aviation Brigade
101st Sustainment Brigade Lifeliners
102nd Signal Battalion
103rd Intelligence and Electronic Warfare Battalion
103rd Sustainment Command (Expeditionary)
106th Regional Training Institute
108th Air Defense Artillery Brigade
109th Transportation Company
10th Army Air & Missile Defense Command
10th Combat Aviation Brigade
10th Engineer Battalion, 1st Armored Brigade Combat Team, 3rd Infantry Division
10th Mountain Division
10th Mountain Division Artillery
10th Special Forces Group (Airborne)
10th Support Group
10th Transportation Battalion "Waterborne"
11th Air Defense Artillery Brigade
11th Airborne Division
11th Armored Cavalry Regiment
11th Public Affairs Detachment
11th Signal Brigade
120th AG Battalion (REC)
120th Infantry Brigade
128th Aviation Brigade
12th Combat Aviation Brigade
130th Engineer Brigade
135th Expeditionary Sustainment Command
138th Movement Control Team
13th Sustainment Command (Expeditionary)
142nd Military Police Company
142nd Military Police Company
14th Combat Engineer Battalion
14th Combat Support Hospital
14th Military Police Brigade
14th Missile Defense Battery, KCS
157th Infantry Brigade
15th Brigade Support Battalion, 2nd Brigade Combat Team, 1st Cavalry Division
15th Sustainment Brigade
15th Transportation Company
160th Signal Brigade
165th Infantry Brigade
16th Combat Aviation Brigade
16th Military Police Brigade
16th Ordnance Battalion
16th Sustainment Brigade
16th TIN Signal Company
173rd Airborne Brigade
173rd Brigade Support Battalion
174th Air Defense Artillery Brigade
174th Infantry Brigade
176th Financial Management Support Unit
17th Combat Sustainment Support Battalion
17th Field Artillery Brigade
17th Sustainment Brigade
181st Infantry Brigade
184th Ordnance Battalion EOD, 52nd Ordnance Group, 20th CBRNE Command
188th Brigade Support Battalion (Steel Eagles)
188th Military Police Company
18th Engineer Brigade
18th Field Artillery Brigade
18th Medical Command (Deployment Support)
18th Military Police Brigade
194th Armored Brigade
197th Military Police Detachment
19th Engineer Battalion
19th Expeditionary Sustainment Command
1st Air Cavalry Brigade
1st Armor Brigade Combat Team, 3rd Infantry Division
1st Armored Brigade Combat Team, 1st Infantry Division
1st Armored Brigade Combat Team, 3rd Infantry Division Raider Brigade
1st Armored Division
1st Armored Division Sustainment Brigade
1st Army (East)
1st Assault Helicopter Battalion, 140th Aviation regiment
1st Battalion (Airborne), 503rd Infantry Regiment
1st Battalion, 101st Aviation Regiment "Expect No Mercy"
1st Battalion, 12th Infantry Regiment
1st Battalion, 13th Infantry Regiment
1st Battalion, 149th Infantry Regiment
1st Battalion, 14th Infantry Regiment
1st Battalion, 16th Infantry Regiment
1st Battalion, 187th Infantry Regiment, 3 BCT
1st Battalion, 23rd Infantry Regiment
1st Battalion, 27th Infantry Regiment, 2 Brigade Combat Team, 25th Infantry Division
1st Battalion, 305th Armor, 177th Armored Brigade
1st Battalion, 37th Field Artillery Regiment
1st Battalion, 38th Infantry Regiment
1st Battalion, 44th Air & Missile Defense Artillery Regiment
1st Battalion, 48th Infantry Regiment
1st Battalion, 507th Parachute Infantry Regiment - Airborne School, Fort Benning
1st Battalion, 52nd Aviation Regiment
1st Battalion, 5th Cavalry Regiment, 2nd Combat Brigade Team, 1st Cavalry Division
1st Battalion, 5th Infantry Regiment
1st Battalion, 66th Armor Regiment "Iron Knights"
1st Battalion, 87th Infantry Regiment, 1st Brigade Combat Team, 10th Mountain Division
1st Battalion, 8th Cavalry Regiment, 2nd Armored Brigade Combat Team
1st Battalion, 94th Field Artillery Regiment
1st Battalion, 9th Field Artillery Regiment, 3rd Infantry Division
1st Brigade Combat Team, 10th Mountain Division
1st Brigade Combat Team, 82nd Airborne Division
1st Brigade, 101st Airborne Division, Bastogne
1st Brigade, 1st Armored Division
1st Cavalry Division
1st Cavalry Division Headquarters Battalion
1st Cavalry Division Sustainment Brigade
1st Combat Aviation Brigade, 1st Infantry Division
1st Engineer Battalion
1st Heavy Brigade Combat Team, 2nd Infantry Division
1st Infantry Division (Big Red One)
1st Infantry Division Artillery
1st Security Force Assistance Brigade
1st Signal Brigade
1st Special Forces Command - Airborne
1st Squadron (Airborne), 40th Cavalry Regiment
1st Squadron, 11th Armored Cavalry Regiment
1st Squadron, 2nd Cavalry Regiment (War Eagles)
1st Squadron, 4th Cavalry Regiment
1st Squadron, 7th Cavalry Regiment
1st Squadron, 89th Cavalry Regiment
1st Stryker Brigade Combat Team, 25th Infantry Division
1st Stryker Brigade Combat Team, 4th Infantry Division
1st Theater Sustainment Command
2-1 Air Defense Artillery
2-14 Infantry "Golden Dragons" Ft. Drum, NY
2-17 Field Artillery "Steel"
2-2 Assault Helicopter Battalion
2-20 Field Artillery Battalion
2-227th Aviation Regiment, 1 ACB
2-377 PFAR, Ft. Richardson, AK
2-43 Air Defense Artillery
2-77 Field Artillery Regiment
2-8 Cavalry, 1st Armored Brigade Combat Team, 1st Cavalry Division
2-82 Aviation Regiment
2-82 Field Artillery, 3rd Brigade Combat Team, 1st Cavalry Division
200th Military Police Command
201st Expeditionary Military Intelligence Brigade
207th Military Intelligence Brigade
20th CBRNE Command
20th Engineer Battalion
20th Public Affairs Detachment
210th Field Artillery Brigade
212th Combat Support Hospital
217th Brigade Support Battalion
218th Medical Detachment Veterinary Service Support
21st Signal Brigade
21st Theater Sustainment Command
225th Brigade Support Battalion
22nd Mobile Public Affairs Detachment
23rd Brigade Engineer Battalion, 1-2 SBCT
243rd Regiment (Regional Training Institute)
25th Combat Aviation Brigade
25th Infantry Division
25th Sustainment Brigade
25th Transportation Battalion
261st Multifunctional Medical Battalion
277th Aviation Support Battalion, 10th Combat Aviation Brigade
28th Combat Support Hospital
28th Expeditionary Combat Aviation Brigade
296th Brigade Support Battalion
29th Combat Aviation Brigade
2nd Armored Brigade Combat Team, 1st Armored Division (Iron Brigade)
2nd Armored Brigade Combat Team, 1st Infantry Division
2nd Battalion (Airborne), 503rd Infantry Division "The Rock"
2nd Battalion, 11th Field Artillery Regiment
2nd Battalion, 12th Infantry Regiment
2nd Battalion, 130th Field Artillery
2nd Battalion, 1st Infantry Regiment "Legion"
2nd Battalion, 210th Aviation Regiment
2nd Battalion, 22nd Infantry Division
2nd Battalion, 27th Infantry Regiment, 3rd Briagde Combat Team, 25th Infantry Division
2nd Battalion, 35th Infantry Regiment, 3rd Brigade Combat Team, 25th Infantry Division
2nd Battalion, 3rd Infantry Regiment
2nd Battalion, 44th Air Defense Artillery Regiment
2nd Battalion, 4th Field Artillery Regiment
2nd Battalion, 508th Parachute Infantry Regiment "Task Force One Fury"
2nd Battalion, 60th Infantry Regiment "Scouts Out"
2nd Battalion, 6th Air Defense Artillery
2nd Battalion, 7th Infantry Regiment, 1st Heavy Brigade Combat Team, 3rd Infantry Division
2nd Battalion, 82nd Field Artillery Regiment
2nd Brigade Combat Team, 101st Airborne Division
2nd Brigade Combat Team, 10th Mountain Division
2nd Brigade Combat Team, 1st Cavalry Division "Black Jack"
2nd Brigade Combat Team, 82nd Airborne Division
2nd Brigade Support Battalion
2nd Brigade, 1st Armored Division
2nd Cavalry Regiment
2nd Combat Aviation Brigade
2nd Infantry Division
2nd Infantry Division Artillery
2nd Infantry Division, Sustainment Brigade
2nd Military Intelligence Battalion
2nd Security Force Assistance Brigade
2nd Squadron, 1st Cavalry Regiment "Blackhawks"
2nd Squadron, 2nd Cavalry Regiment
2nd Stryker Brigade Combat Team, 25th Infantry Division
2nd Stryker Brigade Combat Team, 2nd Infantry Division
2nd Stryker Cavalry Regiment
2nd Theater Signal Brigade
3-2 General Support Aviation Battalion
3-21 Infantry Regiment
3-227th Aviation Regiment, 1ACB
3-340th Training Support Battalion - 181st Inf Bde
301st Information Operations Battalion
301st Maneuver Enhancement Brigade
301st Maneuver Enhancement Brigade HHC
303rd Maneuver Enhancement Brigade
303rd Military Intelligence Battalion
304th Expeditionary Signal Battalion
305th Military Intelligence Battalion
307th Military Intelligence Battalion
308th Brigade Supoprt Battalion
309th Military Intelligence Battalion
30th Medical Brigade
30th Medical Command
311th Signal Command - Theater
311th Sustainment Command (Expeditionary)
316th Cavalry Brigade
316th Sustainment Command (Expeditionary)
32nd Army Air and Missile Defense Command
32nd Medical Brigade
330th Transportation Battalion
335th Signal Command Theater
335th Signal Command Theater - Provisional
339th Quartermaster Company
342nd CBRN Company
352nd Civil Affairs Command
353rd Civil Affairs Command
35th Air Defense Artillery Brigade
35th Engineer Battalion
35th Signal Brigade
361st Civil Affairs Brigade
368th Military Intelligence Battalion
369th Adjutant General Battalion (AIT)
36th Engineer Brigade
371st Sustainment Brigade
372nd Engineer Brigade
377th Military Intelligence Battalion - Theater Support
38th Air Defense Artillery Brigade
3rd Armored Brigade Combat Team, 1st Armored Division
3rd Armored Brigade Combat Team, 1st Cavalry Division
3rd Armored Brigade Combat Team, 4th Infantry Division
3rd Battalion, 353rd Regiment
3rd Battalion, 39th Infantry Regiment
3rd Battalion, 43rd Air Defense Artillery
3rd Battalion, 509th Parachute Infantry Regiment
3rd Battalion, 66th Armored Regiment
3rd Battalion, 8th Cavalry Regiment
3rd Brigade Combat Team, 101st Airborne Division
3rd Brigade Combat Team, 10th Mountain Division
3rd Brigade Combat Team, 1st Cavalry Division
3rd Brigade Combat Team, 25th Infantry Division
3rd Brigade Combat Team, 82nd Airborne Division
3rd Brigade Combat Team, Special Troops Battalion
3rd Brigade Special Troops Battalion, 1st Cavalry Division
3rd Brigade Support Battalion (3BSB, 1HBCT, 3ID)
3rd Calvary Regiment
3rd Chemical Brigade
3rd Combat Aviation Brigade, 3rd Infantry Division
3rd Heavy Brigade Combat Team, 3rd Infantry Division
3rd Infantry Division
3rd Infantry Division Artillery
3rd Infantry Division Sustainment Brigade
3rd Infantry Regiment "The Old Guard"
3rd Medical Command (Deployment Support) Detachment Forward
3rd Security Force Assistance Brigade
3rd Special Forces Group-Airborne
3rd Special Forces Group-Airborne, Group Support Battalion
3rd Squadron, 4th Cavalry Regiment, 3rd Brigade Combat Team, 25th Infantry Division
3rd Stryker Brigade, 2nd Infantry Division
3rd Sustainment Command (Expeditionary)
4-3 Air Defense Artillery
401st Army Field Support Brigade
403rd Army Field Support Brigade
405th Army Field Support Brigade
409th Contracting Support Brigade
40th Combat Aviation Brigade
40th Infantry Division
40th Public Affairs Detachment
411th Contracting Support Brigade
412th Theater Engineer Command
41st Field Artillery Brigade
421st Multifunctional Medical Battalion
428th Field Artillery Brigade
42nd Military Police Brigade
449th Combat Aviation Brigade
44th Medical Brigade
450th Civil Affairs Battalion (Airborne)
451st Expeditionary Sustainment Command
45th Sustainment Brigade
46th Aviation Support Battalion
48th Chemical Brigade
498th Combat Sustainment Support Battalion
49th Public Affairs Detachment
4th Battalion, 3rd Air Defense Artillery Regiment
4th Battalion, 3rd Infantry Regiment "The Old Guard"
4th Battalion, 9th Infantry Regiment (Manchu)
4th Brigade Combat Team (Airborne), 25th Infantry Division
4th CBRN Company
4th Cavalry Multi-Functional Training Brigade
4th Combat Aviation Brigade, 4th Infantry Division
4th Division Artillery - Iron Gunners
4th Infantry Brigade Combat Team, 1st Infantry Division
4th Infantry Brigade Combat Team, 3rd Infantry Division
4th Infantry Division
4th Joint Communications Squadron, JCSE
4th Psychological Operations Group (Airborne)
4th Squadron, 2nd Cavalry Regiment
4th Squadron, 2nd Cavalry Regiment
4th Squadron, 3rd Cavalry Regiment
4th Squadron, 73rd Cavalry Regiment
4th Squadron, 9th Cavalry Regiment
500th Military Intelligence Brigade
501st Military Intelligence Brigade
501st Sustainment Brigade
504th Military Intelligence Brigade
504th Military Police Battalion
513th Military Intelligence Brigade
514th Ground Ambulance
515th Transportation Company
516th Signal Brigade
517th Movement Control Team
518th Signal Company (TIN)
51st Expeditionary Signal Battalion
523rd Engineer Company
525th Expeditionary Military Intelligence Brigade
526th Engineer Company
52nd Ordnance Group
52nd Ordnance Group (EOD)
52nd Strategic Signal Battalion
530th Engineer Company
532nd Military Intelligence Battalion
533rd Engineer Detachment (FEST-M)
53rd Infantry Brigade Combat Team
53rd Ordnance Company (EOD)
53rd Transportation Battalion
541st Quartermaster Company (Field Feeding Company)
546th Military Police Company
547th Medical Company
549th Military Police Company
54th Engineer Battalion
551st Inland Cargo Transfer Company
553rd Combat Sustainment Support Battalion
554th Military Police Company
555th Engineer Brigade
557th Military Police Company
56th Artillery Command
56th Artillery Command Commanding General
56th Multifunctional Medical Battalion
56th Signal Battalion
56th Stryker Brigade Combat Team, 28th Infantry Division
575th Medical Company (AS)
579th Engineer Detachment (FEST-M)
58th Transportation Battalion
593rd Sustainment Command - Expeditionary
595th Military Police Company - Detention, 508th Military Police Battalion
597th Transportation Brigade - SDDC
598th Transportation Brigade - SDDC
599th Transportation Brigade
59th Ordnance Brigade
5th Battalion, 4th Cavalry Regiment
5th Battalion, 5th Air Defense Artillery Regiment
5th Battalion, 7th Air Defense Artillery
5th Battlefield Coordination Detachment
5th Brigade Engineer Battalion, 5th Security Force Assistance Brigade
5th Mobile Public Affairs Detachment
5th Security Force Assistance Brigade
5th Special Forces Group (Airborne)
5th Sqaudron, 1st Calvary Regiment
6-6 Cavalry Squadron
6-9 Cavalry, 3rd Brigade Combat Team, 1st Cavalry Division
61st Quartermaster Battalion
62nd Medical Brigade
63rd Signal Battalion
643rd Engineer Support Company
65th Brigade Engineer Battalion
65th Medical Brigade
662nd Movement Control Team
665th Movement Control Team
66th Military Intelligence Brigade
673rd Dental Company - Area Support
67th Military Police Company
688th Rapid Port Opening Element, 833rd Transportation Battalion, 597th Transportation Brigade, SDDC
68th CBRNE Company (Technical Escort), 2nd CBRN Battalion
69th Air Defense Artillery Brigade
6th Battalion PS/104th Regiment
6th Brigade Engineer Battalion (Airborne)
6th Ordnance Battalion
6th Squadron, 17th Cavalry Regiment
6th Squadron, 6th Cavalry, 10th Combat Aviation Brigade
6th Squadron, 8th Cavalry Regiment
6th Squadron, 9th Cavalry Regiment
701st Military Police Battalion
702nd Ordnance Company Explsove Ordnance Disposal
704th Brigade Support Battalion
704th Military Intelligence Brigade
705th Military Police Battalion
70H Medical Operations Officers
70th Brigade Support Battalion Blacksmiths
715th Military Intelligence Battalion
716th Military Police Battalion
719th Military Intelligence Battalion
71st Ordnance Group (EOD)
725th Brigade Support Battalion (Airborne)
741st Ordnance Company Explosive Ordnance Disposal
75th Fires Brigade
76th Operational Response Command
77th Sustainment Brigade
780th Military Intelligence Brigade
795th Military Police Battalion
7th Army Training Command
7th Infantry Division
7th Mobile Public Affairs Detachment
7th Signal Command (Theater)
7th Squadron, 17th Cavalry Regiment
7th Transportation Brigade - Expeditionary
80th Training Command
811th Ordnance Company
81st Readiness Division
82nd Airborne Division
82nd Airborne Division Artillery
82nd Airborne Division Sustainment Brigade
82nd Brigade Troops Battalion
82nd Civil Support Team
82nd Combat Aviation Brigade
831st Transportation Battalion
832nd Ordnance Battalion
840th Transportation Battalion
84th Chemical Battalion
84th Engineer Battalion
84th Ordnance Company
84th Training Command
85th Civil Affairs Brigade
864th Engineer Battalion (Pacemakers)
865th Combat Support Hospital
86th Combat Support Hospital
86th Expeditionary Signal Battalion
88th Regional Support Command
89th Military Police Brigade
8th Army
8th Army (Korean)
8th Military Police Brigade
8th Squadron, 1st Cavalry Regiment
8th Theater Sustainment Command
926 Engineer Brigade
92nd Engineer Battalion
92nd Military Police Battalion
939th Military Police Detachment
93rd Military Police Battalion
94th Army Air and Missile Defense Command
95th Civil Affairs Brigade
95th Military Police Battalion
95th Training Division - Initial Entry Training
95th Transportation Company
95th Transportation Company
978th Military Police Company
978th Military Police Company
97th Civil Affairs Battalion (Airborne)
97th Military Police Battalion
97th Training Brigade
98th Maintenance Company, Alaska
A-2 Air Defense Artillery (THAAD)
Acquisition Support Center (USAASC)
Air Defense Artillery School
Air Defense Artillery Warrant Officer Proponent
Alpha Battery, 1-19th Field Artillery Battalion, 434th Field Artillery Brigade
Alpha Battery, 1-78th Field Artillery Battalion
Alpha Battery, 1st Brigade, 31st Field Artillery, Basic Combat Training
Alpha Battery, 2-12 Field Artillery
Alpha Battery, 2nd Battalion, 43rd Air Defense Artillery
Alpha Battery, 3rd Defense Artillery Regiment
Alpha Company, 15th Brigade Support Battalion, 2nd Brigade Combat Team, 1st Cavalry Division
Alpha Company, 2-135th GSAB Smuggler Combat Team
Alpha Company, 2-158th AHB
Alpha Company, 2nd Battalion, 19th Infantry Regiment
Alpha Company, 2nd Battalion, 23rd Infantry Regiment
Alpha Company, 3-227 Werewolves
Alpha Company, 3rd Batallion, 10th Infantry Regiment
Alpha Company, 50th Signal Battalion (Battalion)
Alpha Company, 602nd Aviation Support Brigade, 2nd Combat Aviation Brigade, 2nd Infantry Division
Alpha Company, 701st Military Police Battalion
Alpha Company, 73rd Ordnance Battalion - IET
Alpha Company, 787th Military Police Battalion
Apache Company, 1st Battalion, 9th Cavalry Regiment
Apache Troop, 4th Squadron, 9th U.S. Cavalry
Area Support Group - Afghanistan
Area Support Group - Kuwait
Area Support Group - Qatar, Camp
Army Cyber Command
Army Dental Corps Chief
Army Electronic Warfare Division
Army Europe Information Technology Training Program
Army Forces Battalion - ARFOR
Army Medicine Europe
Army Operations Security
Army Photography
Army Public Affairs Center - APAC
Army Sustainment Command (ASC)
Assassin Company 3-21 Infantry Regiment
Asymmetric Warfare Group
Atlantic Region, Installation Management Command
Automatic Battery, 2nd Battalion, 32nd Field Artillery Regiment
Aviation Company, 1st US Support Battalion, TF Sinai "Nomads"
Aviation and Missile Command (AMCOM)
Battle Company, 5th Battalion, 20th Infantry Regiment
Black Jack Brigade
Blackhawk Troop 4-9 CAV
Bravo Battery "Bulldogs" 2-8 FA
Bravo Battery 1-9FA
Bravo Battery 4-319 AFAR
Bravo Battery, 1st Battalion, 38th Field Artillery
Bravo Battery, 1st Battalion, 79th Field Artillery
Bravo Company, 115th Brigade Support Battalion, 1BCT, 1CD
Bravo Company, 299th Brigade Engineer Battalion
Bravo Company, 3-10 Infantry Battalion, 3rd Chemical Brigade
Bravo Company, 3-8 CAV
Bravo Company, 35th Engineer Battalion
Bravo Company, 602nd Aviation Support Battalion
Bravo Company, 795th Military Police Battalion
Bravo Company, 84th Chemical Battalion
Bravo Troop, 5-15 CAV
Brigade Support Battalion
Bronco Brigade, 3rd Brigade Combat Team, 25th Infantry Division
CBRN Enlisted Branch
Charger Company 2-3 Infantry
Charlie Battery, 1-319th AFAR "Cobra Strike"
Charlie Battery, 1-43 Air Defense Artillery Battalion
Charlie Battery, 2-43 Air Defense Artillery Battalion, 11th Air Defense Artillery Brigade
Charlie Company, 2-153 Infantry
Charlie Company, 307th Brigade Support Battalion
Charlie Company, 31st Engineer Battalion
Charlie Company, 35th Engineer Battalion
Charlie Company, 369th Adjutant General Battalion
Charlie Company, 3rd Assault Helicopter Battlation, 1st Aviation Regiment, Combat Aviation Brigade
Charlie Company, 701st Military Police Battalion
Charlie Company, 787th Military Police Battalion
Charlie Company, 795th Military Police Battalion
Cobra Company, 1-8 Cavalry, 2nd Brigade Combat Team
Combat Aviation Brigade, 1st Infantry Division
Combat Capabilities Development Command Armaments Center
Combined Arms Support Command
Communications-Electronics Command (CECOM)
Delta Battery, 1st Battalion, 79th Field Artillery
Delta Company 2-19 Infantry
Delta Company, 1st Battalion, 31st Field Artillery, Basic Combat Training
Delta Company, 1st Battalion, 3rd Infantry Regiment
Delta Company, 2-3 Aviation Regiment, 3rd Combat Aviation Brigade
Delta Company, 31st Engineer Battalion
Delta Company, 787th Military Police Battalion
Delta Company, 795th Military Police Battalion
Delta Troop 5-1 CAV
Directorate of Training and Doctrine (DOTD)
Distributed Common Ground System - Army (DCGS-A)
Dreadnaught 2nd Battalion 34th Armor Regiment
Dynasty Battery 2-43 ADA
E Troop, 5th Squadron, 15th Cavalry Regiment
Echo Company 1-43 ADA
Echo Company 1-46 BCT
Echo Company 2-43 ADA Echo Company 2-43 ADA
Echo Company 2/19 Infantry Regiment
Echo Company, 3-11 IN, Direct Commission Course
Echo Company, 701st Military Police Battalion
Eglin AFB Veterinary Clinic
Enlisted Field Artillery Branch
F Company, 2nd Battalion, 19th Infantry Regiment
Field Artillery Proponent Office
Field Artillery School
First Army
First Army Division East
First Army, Division West
Fort Hood Warrior Transition Brigade
Fort Huachuca Dental Clinic Command
Fort Stewart Hunter Army Airfield
Forward Support Company 2-23 Infantry FRG
Fox Company 3-81 AR BN
HHB 2-43 ADA BN
HHC, 10th Engineer Battalion, 1st Armored Brigade, 3rd Infantry Division
HHC, 130th Engineer Brigade
HHC, 1st Battalion, 5th Cavalry Regiment, 2nd Brigade Combat Team, 1st Cavalry Division
HHC, 1st Battalion, 8th Cavalry Regiment, 2nd Brigade Combat Team
HHC, 216th Engineer Battalion
HHC, 7-158th Aviation Regiment
HHC, 705th Wolfpack
HHC, 84th Engineer Company FRG
HHC, 92nd Engineer Battalion
HHD Honey Badgers
HHD, 2nd Military Intelligence Battalion, Spartans
HHD, 385th Military Police Battalion
HHT 4-9 CAV
HQ Detachment, FCoE
HQ, Department of the Army, Electronic Warfare Office
Hammer Troop 5-1 Calvary (HHT, 5-1 CAV)
Hatchet Company, 2-7 CAV, 3 ABCT, 1 CD
Headquarters and Headquarters Battery, 35th Air Defense Artillery Brigade
Headquarters and Headquarters Battery, 94th AAMDC
Headquarters and Headquarters Company 65th Medical Brigade
Headquarters and Headquarters Company, 35th Signal Brigade
Headquarters and Headquarters Company, 3rd Infantry Regiment "Bayonets"
Hotel FSC, 1st Battalion, 8th Cavalry Regiment, 2nd Brigade Combat Team
I Corps
III Corps
ISAF Regional Command (South)
ISTC Special Forces
Installation Management Command (IMCOM)
Installation Management Command Europe (IMCOM-Europe)
Integrated Personnel and Pay System - Army
Joint Multinational Training Group - Ukraine (JMTG-U)
Joint Munitions Command
Joint Program Executive Office for Chemical, Biological, Radiological and Nuclear Defense (JPEO-CBRND)
Joint Sustainment Command - Afghanistan
Joint Task Force-Bravo
KFOR Multinational Battle Group-East
Kuwait Theater Engineer Brigade
Long Range Precision Fires Cross Functional Team
Medical Communications for Combat Casualty Care (MC4)
Military Police Corps
Military Surface Deployment and Distribution Command
Mission Command Training Program (MCTP)
Mississippi National Guard Directorate of Military Support
Office of the Program Manager-Saudi Arabian National Guard (OPM-SANG) Modernization
One Legion 1st BN, 3rd US INF REG, (The Old Guard)
Operational Contract Support Joint Exercise
Operational Test Command
Operations Group, National Training Center
Panther Brigade
Program Executive Office - Assembled Chemical Weapons Alternatives (PEO ACWA)
Program Executive Office - Aviation (PEO Aviation)
Program Executive Office - Combat Support & Combat Service Support (PEO CS&CSS)
Program Executive Office - Command, Control and Communications Tactical (PEO C3T)
Program Executive Office - Enterprise Information Systems (PEO EIS)
Program Executive Office - Ground Combat Systems (PEO GCS)
Program Executive Office - Intelligence Electronic Warfare & Sensors (PEO IEW&S)
Program Executive Office - Simulation, Training and Instrumentation (PEO STRI)
Program Executive Office - Soldier (PEO Soldier)
Provider PAO - Third Sustainment Brigade
Raider Brigade
Rapid Equipping Force
Redstone Test Center
Regimental Support Squadron (RSS), 11th Armored Cavalry Regiment "Packhorse"
Regional Command-East
Research, Development and Engineering Command (RDECOM)
Research, Development and Engineering Command - Communications-Electronics (CERDEC)
Rock Island Arsenal Joint Manufacturing & Technology Center
Security Force Assistance Command
Soldier Lethality Cross Functional Team
Special Troops Battalion, 1st Sustainment Brigade
Special Troops Battalion, U.S. Forces Korea
Synthetic Training Environment
TF Sustainment, JRTC
Task Force 2-7 Infantry, 1ABCT, 3rd ID
Task Force MED - Afghanistan
Task Force Marne
Task Force Phoenix, 10th Combat Aviation Brigade
Task Force Talon - 94th AAMDC
Task Force Talon, 3-82nd Avn Regt
Task Force Trenton
Task Force Warhawg
The 149th Maneuver Enhancement Brigade
The 20th Engineer Brigade
The 6th Battalion 37th Field Artillery
The 75th Ranger Regiment
The 7th Special Forces Group
Thunder Horse 2-12 Cavalry Regiment
Titans FSC, 84th En BN
Trailblazer Battalion
Training and Doctrine Command (TRADOC)
Tronsrue Marksmanship Center
U.S. Africa Command (AFRICOM)
U.S. Air Defense Artillery
U.S. Army
U.S. Army Africa (USARAF)
U.S. Army Alaska (USARAK)
U.S. Army Armor School
U.S. Army Aviation Battalion - Japan
U.S. Army Center for Initial Military Training
U.S. Army Central
U.S. Army Chaplaincy
U.S. Army Chemical Materials Activity
U.S. Army Combat Readiness Center
U.S. Army Combined Arms Center
U.S. Army Combined Arms Center-Training
U.S. Army Communications-Electronics Command
U.S. Army Contracting Command
U.S. Army Corps of Engineers, Mosquito Creek Lake
U.S. Army Correctional Activity - Korea
U.S. Army Counterintelligence Command (USACIC)
U.S. Army Cyber Center of Excellence
U.S. Army Drill Team
U.S. Army Electronic Proving Ground
U.S. Army Engineer Regiment
U.S. Army Engineering and Support Center Huntsville
U.S. Army Entertainment Office
U.S. Army Environmental Command
U.S. Army Europe
U.S. Army Europe Chaplain
U.S. Army Europe and Africa
U.S. Army Field Support Battalion - Bliss
U.S. Army Field Support Battalion - Joint Base Lewis McChord
U.S. Army Financial Management Command
U.S. Army Forces Command (FORSCOM)
U.S. Army Futures Command Synthetic Training Environment (STE) Cross Functional Team (CFT)
U.S. Army Human Resources Command (HRC)
U.S. Army Information Systems Engineering Command
U.S. Army Information Technology Agency
U.S. Army Installation Management Command (IMCOM) - Pacific
U.S. Army Installation Management Command, Transformation Office
U.S. Army Intelligence Center of Excellence
U.S. Army Japan
U.S. Army Logistics Noncommissioned Officers Academy
U.S. Army MEDDAC-Japan
U.S. Army Marksmanship Unit (USAMU)
U.S. Army Material Support Center - Korea
U.S. Army Materiel Command (AMC)
U.S. Army Materiel Support Command - Korea
U.S. Army Medical Department Center and School
U.S. Army Medical Department NCO Academy
U.S. Army Medical Materiel Development Activity
U.S. Army Medical Research and Development Command (MRDC)
U.S. Army Medicine
U.S. Army Military Intelligence Readiness Command
U.S. Army Mission Command Center of Excellence
U.S. Army NATO Brigade
U.S. Army Network Enterprise Technology Command
U.S. Army North (Fifth Army)
U.S. Army Old Guard Fife and Drum Corps
U.S. Army Ordnance Corps
U.S. Army Pacific (USARPAC)
U.S. Army Public Health Center
U.S. Army Rapid Equipping Force
U.S. Army Reserve Airborne Civil Affairs Battalion
U.S. Army Security Assistance Command (USASAC)
U.S. Army Signal Regiment
U.S. Army South
U.S. Army Space and Missile Defense Command
U.S. Army Special Operations Aviation Command
U.S. Army Special Operations Command
U.S. Army Tank-automotive & Armaments Command
U.S. Army Test and Evaluation Command
U.S. Army Wounded Warrior Program (AW2)
U.S. Forces Afghanistan (USFOR-A)
U.S. Forces Korea
V Corps
Warhorse PAO
Watervliet Arsenal
World Class Athlete Program (WCAP)
ARMY RESERVE UNITS
207th Regional Support Group
100th Training Division
102nd Training Division
104th Training Division
108th Training Command (Initial Entry Training)
10th Battalion, Army Reserve Careers Group
11th Military Police Brigade
143rd Sustainment Command (Expeditionary)
1st Mission Support Command
207th Public Affairs Detachment
213th Regional Support Group
214th MPAD
244th Engineer Battalion
302nd Mobile Public Affairs Detachment
309th Military Intelligence Battalion
313th Movement Control Battalion
319th Mobile Public Affairs Detachment
324th Expeditionary Signal Battalion
333rd Military Police Brigade
351st Civil Affairs Command
354th Mobile Public Affairs Detachment
359th Signal Brigade
361st Public Affairs Operations Center
362nd Mobile Public Affairs Detachment
364th Expeditionary Sustainment Command
367th Mobile Public Affairs Detachment
372nd Mobile Public Affairs Detachment
373rd Combat Sustainment Support Battalion
377th Theater Sustainment Command
392nd Expeditionary Signal Battalion
411th Engineer Brigade
416th Theater Engineer Command
432nd Civil Affairs Battalion
4th Brigade, 94th Training Division - Force Sustainment
4th Sustainment Command (Expeditionary)
505th Military Intelligence Brigade
510th Regional Support Group
595th Transportation Brigade
5th Armored Brigade
63rd Readiness Division
63rd Regional Support Command
641st Regional Support Group
644th Regional Support Group
646th Regional Support Group
649th Regional Support Group
654th Regional Support Group
6th Battalion, Army Reserve Careers Division
75th Innovation Command
76th Operational Response Command
773rd Civil Support Team
7th Mission Support Command
80th Training Command
83rd U.S. Army Reserve Readiness Training Center
85th Support Command
86th Training Division
88th Readiness Division
8th Battalion, Army Reserve Careers Group
94th Training Division
96th Sustainment Brigade
982nd Combat Camera Company (Airborne)
98th Training Division
99th Regional Support Command
9th Mission Support Command
Army Reserve Legal Command
Army Reserve Medical Command
Army Reserve Sustainment Command
Field Artillery Cadets
First Army USAR Support Command
G-37 Leader Development Division
Hawaii Army Reserve Career Counseling Team
Parks Reserve Forces Training Area
Reserve Component Transition Branch
Southwestern Army Reserve Intelligence Support Center (SWARISC)
U.S. Army Civil Affairs & Psychological Operations Command (Airborne) (USACAPOC)
U.S. Army Military Intelligence Readiness Command
U.S. Army Reserve
U.S. Army Reserve Command G-1
U.S. Army Reserve Pay Management Division
U.S. Army Reserve Private Public Partnership
U.S. Army Reserve Sustainability Programs
ARMY NATIONAL GUARD UNITS
1-252 Armor Regiment
102nd Mobile Public Affairs Detachment, Mississippi Army National Guard
112th Engineer Battalion, Forward Support Company
112th Engineer Battalion, Headquarters and Headquarters Company
117th Regiment Training Institute
118th Mobile Public Affairs Detachment
1191st Engineer Company
1194th Engineer Company
119th Mobile Public Affairs Detachment
128th Mobile Public Affairs Detachment, Utah Army National Guard
129th Mobile Public Affairs Detachment
130th Public Affairs Detachment
142nd Field Artillery Brigade, Arkansas National Guard
149th Maneuver Enhancement Brigade, Kentucky National Guard
16th Engineer Brigade
17th Fires Brigade
185th Aviation Brigade
188th Army Band, North Dakota National Guard
1st Armored Brigade Combat Team, 34th Infantry Division
1st Battalion, 143rd Field Artillery Regiment
1st Squadron, 14th Cavalry Regiment "Warhorse"
1st Squadron, 180th Cavalry Regiment
1st Squadron, 98th Cavalry Regiment
2-1 Air Defense Artillery Battalion
200th Military Police Company, Maryland National Guard
233rd Regiment, Regional Training Institute
29th Infantry Division
2d Battalion, 198th Armored Regiment
300th Military Intelligence Brigade
34th Red Bull Infantry Division
362nd Mobile Public Affairs Detachment
369th Sustainment Brigade
37th Infantry Brigade Combat Team
38th Infantry Division Band
39th Infantry Brigade Combat Team
41st Army Band
444th Mobile Public Affairs Detachment
44th Infantry Brigade Combat Team
45th Infantry Brigade Combat Team
495th Combat Sustainment Support Battalion
56th Infantry Brigade Combat Team
6-52 Air Defense Artillery
65th Field Artillery Brigade
65th Fires Brigade
66th Troop Command
70th Mobile Public Affairs Detachment, Missouri Army National Guard
73rd Troop Command
78th Troop Command
811th Engineer Company
875th Engineer Battalion, Headquarters and Headquarters Company
945th Engineer Company Trailblazers
96th Troop Command
Alabama National Guard
Arkansas National Guard
Army National Guard
Army National Guard Warrior Training Center Government Organization
California National Guard
California National Guard Recruiting
California National Guard Senior Enlisted Page
Camp San Luis Obispo
Camp Shelby Joint Forces Training Center
Colorado National Guard
Connecticut National Guard
Delaware National Guard
Florida National Guard
Fort Chaffee Joint Maneuver Maneuver Training Center
Georgia Guard Family Program
Georgia National Guard
Illinois National Guard
Illinois National Guard Recruiting and Retention
Illinois National Guard, Bravo Company
Illinois National Guard, Delta Company
Illinois National Guard, Golf Company
Illinois National Guard, Kilo Company
Illinois National Guard, Lima Company
Indiana National Guard
Joint Force Headquarters, Ohio Army National Guard
Joint Task Force Domestic Support-Counterdrug (JTFDS-CD)
Kansas National Guard
Kentucky National Guard
Kentucky National Guard Recruiting and Retention
Louisiana National Guard
Maine National Guard Recruiting and Retention Battalion
Maryland National Guard
Massachusetts National Guard
Michigan National Guard
Minnesota National Guard
Minnesota National Guard - Beyond the Yellow Ribbon
Mississippi National Guard
Mississippi National Guard History
Mississippi National Guard Honor Guard
Missouri National Guard
National Guard
National Guard Counterdrug Program
National Guard Education Services
National Guard Marksmanship Training Center
National Guard Patriot Academy
Nebraska National Guard
Nevada National Guard
New Jersey National Guard
New York National Guard
North Carolina National Guard
North Carolina National Guard Education Services Office
North Carolina National Guard Public Affairs
North Dakota National Guard
North Dakota National Guard Education Services
North Dakota National Guard Recruiting
Ohio National Guard
Ohio National Guard Recruiting
Oklahoma National Guard
Oregon Military Department
Oregon National Guard
Pennsylvania Department of Military and Veterans Affairs
Pennsylvania National Guard
Puerto Rico National Guard
Puerto Rico National Guard Counterdrug Program
Puerto Rico National Guard Emergency Management Program
Rhode Island National Guard
Robinson Maneuver Training Center
South Carolina National Guard
South Dakota National Guard
Task Force Spartan
Tennessee National Guard Military and Family Readiness
Texas National Guard
U.S Army Recruiting Station - Indianapolis, Indiana
Utah National Guard
Vermont National Guard Recruiting and Retention
Virginia National Guard Public Affairs Office
Washington National Guard
Wisconsin National Guard
ARMY RECRUITING COMMANDS
1st Recruiting Brigade
2nd Recruiting Brigade
3rd Medical Recruiting Battalion
6th Recruiting Brigade
Army Racing
Army Virtual Recruiting Team - Harrisburg, Pa.
Army Virtual Recruiting Team - Portland, Ore.
Future Soldier Center
Future Soldier Family Information Center
Go Army
Go Army Education
Judge Advocate Recruiting Office (JARO)
Office of the Quartermaster General - Warrant Officer Recruiting
Security Force Assistance Brigade Recruiting and Retention
Special Operations Recruiting Battalion
U.S. Army Chaplain Recruiting Branch
U.S. Army Medical Recruiting Brigade
U.S. Army Medical Recruiting Company - Denver, Colo.
U.S. Army Medical Recruiting Station - Honolulu, Hawaii
U.S. Army Medical Recruiting Station - Phoenix, Ariz.
U.S. Army Medical Recruiting Station - Sacramento, Calif.
U.S. Army Recruiting Battalion - Albany, N.Y.
U.S. Army Recruiting Battalion - Atlanta, Ga.
U.S. Army Recruiting Battalion - Cleveland, Ohio
U.S. Army Recruiting Battalion - Columbia, S.C.
U.S. Army Recruiting Battalion - Dallas, Texas
U.S. Army Recruiting Battalion - Harrisburg, Pa.
U.S. Army Recruiting Battalion - Houston, Texas
U.S. Army Recruiting Battalion - Kansas City, Mo.
U.S. Army Recruiting Battalion - Miami, Fla.
U.S. Army Recruiting Battalion - Milwaukee, Wis.
U.S. Army Recruiting Battalion - Montgomery, Ala.
U.S. Army Recruiting Battalion - New York, N.Y.
U.S. Army Recruiting Battalion - Portland, Ore.
U.S. Army Recruiting Battalion - Syracuse, N.Y.
U.S. Army Recruiting Command (USAREC)
U.S. Army Recruiting Company - Blacksburg, Va.
U.S. Army Recruiting Company - Lynchburg, Va.
U.S. Army Recruiting Company - Norfolk, Va.
U.S. Army Recruiting Company - Richmond, Va.
U.S. Army Recruiting Station - Spokane North, Wash.
U.S. Army Recruiting Station - Staunton, Va.
U.S. Army Recruiting Station - Bend, Ore.
U.S. Army Recruiting Station - Brockton, Mass.
U.S. Army Recruiting Station - Burlington, Wash.
U.S. Army Recruiting Station - Chesapeake, Va.
U.S. Army Recruiting Station - Denbigh, Va.
U.S. Army Recruiting Station - Florence, S.C.
U.S. Army Recruiting Station - Glens Falls, N.Y.
U.S. Army Recruiting Station - Gloucester, Va.
U.S. Army Recruiting Station - Groton, Conn.
U.S. Army Recruiting Station - Hanford, Calif.
U.S. Army Recruiting Station - James River, Va.
U.S. Army Recruiting Station - Kingsville, Texas
U.S. Army Recruiting Station - Lacey, Wash.
U.S. Army Recruiting Station - Longview, Wash.
U.S. Army Recruiting Station - Lynnwood, Wash.
U.S. Army Recruiting Station - Marysville, Wash.
U.S. Army Recruiting Station - Menomonee Falls, Wis.
U.S. Army Recruiting Station - Norfolk, Va.
U.S. Army Recruiting Station - Plover, Wis.
U.S. Army Recruiting Station - Racine, Wis.
U.S. Army Recruiting Station - Silverdale, Wash.
U.S. Army Recruiting Station - Spokane Valley, Wash.
U.S. Army Recruiting Station - Walla Walla, Wash.
U.S. Army Recruiting Station - Wasilla, Alaska
U.S. Army Recruiting Station - Watertown, Wis.
FAMILY MATTERS
16th Sustainment Brigade Family Readiness Group
21st TSC Special Troops Battalion
256th Military Police Company (I/R) Family Readiness Group
264th Engineer Company "SPARTANS" Family Readiness Group
264th Medical Battalion
3rd U.S. Infantry Regiment Family Readiness Group (The Old Guard)
513th Military Intelligence Brigade Family Readiness Group
520th Area Support Medical Company
81st Regional Support Command Yellow Ribbon Reintegration Program
Aberdeen Proving Ground MWR
Alpha Company, 62d ESB
Alpha Company, AFNORTH Battalion Soldier and Family Readiness Group
Annihilator Company 1-77 Armor Regiment Family Readiness Group
Apache Company, 4-23 Family Readiness Group
Army Community Covenant
Army OneSource
Army Partnership for Youth Success (PaYS)
Army Wellness Center Fort Leavenworth
B Company, 10th Engineer Battalion Family Readiness Group
Bassett Army Community Hospital
Baumholder Family and MWR
Blanchfield Army Community Hospital
Carlisle MWR
Cherokee Company 3-71cav
Community Relations
DC National Guard Family Center
Delta Battery, 1-43 Air Defense Artillery Family Readiness Group
Faith Family Fellowship
Family and MWR Programs
Fort Benning Family and MWR
Fort Bliss CYS
Fort Bliss MWR
Fort Bragg Family and MWR
Fort Bragg Housing Services Office
Fort Bragg Teens
Fort Cavazos MWR
Fort Drum Family and MWR
Fort Drum MEDDAC
Fort Gordon Army Continuing Education System
Fort Gordon Child & Youth Services (CYS)
Fort Gordon MWR
Fort Hood Exceptional Family Member Program (EFMP)
Fort Hood Family and MWR
Fort Irwin Family and MWR
Fort Knox Family and MWR
Fort Knox Veterinary Services
Fort Leonard Wood Family and MWR
Fort Meade MWR
Fort Riley MWR
Fort Rucker Family and MWR
Fort Sam Houston Family and MWR
Fort Sill Family and MWR
Fort Stewart/Hunter Army Airfield Family and MWR
Fox Army Health Center
General Leonard Wood Army Community Hospital
Georgia National Guard Family Program
Hohenfels Family and MWR
Joint Base Lewis-McChord Child and Youth Services
Joint Base Lewis-McChord Family and MWR
Keller Army Community Hospital
Kenner Army Health Clinic
Letterkenny CYS
Lyster Army Health Clinic
Martin Army Community Hospital
McCoy CYSS
McDonald Army Health Center
Medical Readiness Command, West
Missouri National Guard Youth Program
Munson Army Health Center
Natick Family and MWR
North Carolina National Guard Family Programs
Operational Test Command Family Readiness Group
Picatinny Arsenal Family and MWR
Public Health Command - Central
Public Health Command - Europe
Public Health Command - Pacific
Raymond W. Bliss Army Health Center
Regional Health Command - Atlantic
Regional Health Command-Pacific
Rheinland-Pfalz Family and MWR
Rucker CYS
Torii MWR
U.S. Army Africa Family Readiness Group
U.S. Army Garrison Ansbach Family and MWR
U.S. Army Garrison Bavaria Family and MWR
U.S. Army Garrison Bavaria Housing
U.S. Army Garrison Brussels Family and MWR
U.S. Army Garrison Chievres Family and MWR
U.S. Army Garrison Kaiserslautern Family and MWR
U.S. Army Garrison Miami Family and MWR
U.S. Army Garrison Schweinfurt Family and MWR
U.S. Army Garrison Stuttgart Family and MWR
U.S. Army Garrison Vicenza Family and MWR
U.S. Army Hawaii SHARP Program
U.S. Army Recruiting Exceptional Family Member Program (EFMP)
U.S. Army Resilience Directorate
U.S. Army Soldier and Family Readiness Division
WV Resilience, Risk Reduction, and Suicide Prevention
Walter Reed Army Institute of Research
Walter Reed Army Institute of Research Sleep Research Center
West Point Admissions
West Point Army Community Service
West Point Family and MWR
West Point Parents
Wiesbaden Family and MWR
Winn Army Community Hospital
JOINT
3rd Battlefield Coordination Detachment - OSAN, KOREA
Africa Command
Joint Multinational Readiness Center (JMRC)
Joint Multinational Training Group-Ukraine (JMTG-U)
Joint Pacific Multinational Readiness Capability
Joint Readiness Training Center (JRTC) and Fort Polk
Joint Service Support - Washington National Guard
Joint Task Force Guantanamo
Joint Task Force-Bravo
Joint and Combined Integration Directorate
KFOR Multi-National Task Force-East
Military Blood
Special Operations Command -- South
U.S. Army NATO Brigade
USAR Fitness Challenge
milSuite
OTHER
Army Medical Department Center of History and Heritage
1-13th Aviation Regiment Family Readiness Group
100th Army Band
101st Airborne Division (Air Assault) Band
101st NCO Academy
106th Financial Management Support Unit & FRG
10th Legal Operations Detachment
10th Missile Defense Battary, Shariki Communications Site
10th Mountain Division & Fort Drum Museum
10th Mountain Division Band
10th Press Camp Headquarters
111th Army Band
144th Army Band
181st Infantry Brigade (MFTB)
18th Financial Management Support Center (FMSC)
18th MEDCOM (DS) Public Affairs
198th Army Band
1st Area Medical Laboratory
1st Armored Division Band Fort Bliss
1st Armored Division and Fort Bliss Museum
1st Cavalry Division Band
1st Infantry Division Band
1st Inland Cargo Transfer Company
1st SFC(A) News Service
1st Signal Brigade
2-6 Cavalry Squadron, 25th Combat Aviation Brigade
2-95 Military Police Battalion
229th Maryland Army National Guard Band
249th Army Band
257th Army Band
266th Financial Management Support Center (FMSC)
2nd Combat Aviation Brigade SHARP - Camp Humphreys, South Korea
300th Army Band
311th ESC Unit Ministry Team
318th Press Camp Headquarters
323d Army Band "Fort Sam's Own"
338th Army Band
36th Infantry Division Band
385th Military Police Battalion
392nd Army Band
399th Army Band
40th Army Band
447th Military Police Company
451st Expeditionary Sustainment Command
4th Infantry Division Band
551st Military Police Company
5694th, 295th, 296th Ohio Army Firefighters
56th Army Band - "America's First Corps Band"
67th Army Band "Wyoming's Own"
77th Army Band
78th Army Band
78th Army Band - New York City Element
7th Army Noncommissioned Officer Academy
82nd Airborne Division Band
82nd Airborne Division Band
89th Military Police Brigade
8th Theater Sustainment Command Equal Opportunity Team
94th Military Police Battalion
9th Army Band
AFN Bavaria
AFN Daegu
AFSBN-Hood Tuskers
AMEDD C&S, Dept of Veterinary Science
AMRDEC STEM-Education Outreach Herald
ARMOR Magazine
Adelphi Lab Center
Air Defense Artillery Branch Chief Warrant Officer
Airborne and Ranger Training Brigade
All Army Sports
All-American Bowl
Alpha Company AFNORTH BN SFRG
America's Army
American Forces Network Benelux
American Forces Network Europe
American Forces Network Korea
Ansbach Army Health Clinic
Ansbach Legal Assistance Office
Area 1 Fire and Emergency Services
Area Support Group - Jordan
Area Support Group - Qatar, Camp
Arlington National Cemetery
Armed Forces Entertainment
Armed Forces Network Europe
Armed Forces Recreation Center, Edelweiss Resort
Armed Services Blood Program
Army & Air Force Exchange Service
Army Artificial Intelligence (AI) Task Force
Army Athlete Program
Army Capability Manager - Armor Brigade Combat Team and Reconnaissance
Army Civilian Career Management Activity
Army Civilian Training & Leader Development Division (CTLD)
Army Community Service
Army Contracting Command - Aberdeen Proving Ground - Natick Contracting Division
Army Contracting Command - Rock Island
Army Cyber Institute
Army Doctrine
Army Environmental Command
Army Europe Information Technology Training Program
Army Expeditionary Civilian Workforce
Army Future Studies Group
Army Knowledge Online (AKO)
Army Leader Exchange
Army Management Staff College
Army Management Staff College (AMSC)
Army Medical Department Museum
Army Medical Department NCO Academy
Army Music
Army Music Hawaii
Army National Guard Education Services
Army Operational Energy
Army Operations Security (OPSEC)
Army Public Health Nursing (APHN)-Hawaii
Army Rapid Capabilities Office
Army Reserve Careers Group
Army Study Program Management Office - ASPMO
Army Sustainment
Army Training Management Directorate
Army University Press
Army Voting
Army Wellness Center Bavaria
ArmyNRMC
B co 1-9 CAV FRG
B. Everett Jordan Lake
Basic Strategic Art Program - BSAP, US Army War College
Bavaria Soldier for Life - Transition Assistance Program (SFL-TAP)
Bayne-Jones Army Community Hospital
Beckley Military Entrance Processing Station, 12th Battalion
Bellingham U.S. Army Career Center
Blanchfield Army Community Hospital
Bliss Child and Youth Services
Blue Grass Chemical Activity
Blue Star Card Hawaii
Bragg Training and Education Center
Bravo Company, 787th Military Police Battalion
Brooke Army Medical Center
California Medical Detachment
Camp Parks Reserve Forces Training Area FMWR
Camp Ripley
Camp Zama Army Education Center
Camp Zama Veterinary Treatment Facility
Carl R. Darnall Army Medical Center
Carlisle Barracks Golf Course
Center for Army Analysis
Center for Army Leadership
Center for Army Lessons Learned (CALL)
Center for Military History (CMH)
Center for the Army Profession and Ethic (CAPE)
Center for the Army Profession and Leadership
Chapel Next Fort Hood
Chaplain Corp of Louisiana Army National Guard
Charlie Company, 2-227th Aviation Regiment
Charlie Company, 701st Military Police Battalion
Chief Technology Officer for US Army Information Technology Agency
Civilian Aides to the Secretary of the Army
Collective Training
Congressionally Directed Medical Research Programs
Connecticut National Guard Chaplain Corps
DA Postal
DES/Fire and Emergency Services Fort Hood
DEVCOM Army Research Laboratory
Defense Centers of Excellence for Psychological Health and Traumatic Brain Injury
Defense Forensics and Biometrics Agency
Defense Language Institute Foreign Language Center
Defensive Cyber Operations
Delta Company, 3rd Battalion, 11th Infantry Regiment - Army Officer Candidate School
Department of the Army, Strategic and Regional Broadening Program
Deployment Process Modernization Office
Detachment 1 40th Infantry Division Band
Detroit CYSS Teens
Echo Forward Support Compnay, 8th BEB, 2nd Brigade, 1st Cavalry
Edgewood Chemical Biological Center (ECBC)
Education Technology Branch Solider Support Institute (SSI)
Eighth Army Wightman NCO Academy
Eisenhower Army Medical Center
Evans Army Community Hospital
Everett Army Career Center
FORSCOM Leader Development
Fort Belvoir Community Hospital
Fort Belvoir Religious Support Office
Fort Benning Garrison Chaplain's Office
Fort Benning Religious Support Office
Fort Benning Soldier for Life - Transition Assistance Program (SFL-TAP)
Fort Bliss MWR Sports
Fort Bliss Retention
Fort Bliss Soldier for Life - Transition Assistance Program (SFL-TAP)
Fort Bragg Army Wellness Center
Fort Bragg Community Health Promotion
Fort Bragg Paraglide
Fort Bragg Veterinary Center
Fort Bragg Wildlife Branch
Fort Campbell Courier
Fort Campbell Directorate of Emergency Services
Fort Campbell Fire and Emergency Services
Fort Campbell Fish and Wildlife
Fort Campbell Housing Services Office
Fort Carson Army Community Service (ACS)
Fort Carson Army Community Service (ACS) — Grupo Latino
Fort Carson MEDDAC
Fort Cavazos BOSS Program
Fort Drum Dental Health Activity
Fort Drum Employment Readiness Program (ERP) Army Community Services (ACS)
Fort Drum Medical Activity
Fort Drum Natural Resources
Fort Drum Relocation Readiness Program
Fort Drum Soldier for Life - Transition Assistance Program (SFL-TAP)
Fort Gordon Aquatics
Fort Gordon Army Community Service
Fort Gordon MWR Community Garden
Fort Gordon MWR Sports
Fort Gordon MWR Woodworth Consolidated Library
Fort Gordon Veterinary Clinic
Fort Gordon Youth Sports & Fitness
Fort Hood Child and Youth Services
Fort Hood Child and Youth Services Teen
Fort Hood Education Services
Fort Hood Garrison Chaplain's Office
Fort Hood Recycle
Fort Hood Robertson Blood Center
Fort Hood Roman Catholic Community
Fort Hood Sentinel
Fort Hood Veterinary Center
Fort Hood Visual Information
Fort Hunter Liggett MWR
Fort Indiantown Gap Family and Morale, Welfare & Recreation Community Club
Fort Indiantown Gap Regional Training Site Maintenance
Fort Irwin Medical Activity
Fort Jackson Police Department / Provost Marshal's Office
Fort Jackson Public Affairs Office
Fort Knox Directorate of Emergency Services
Fort Knox Fish and Wildlife
Fort Knox Recycle Center - QRP
Fort Leavenworth Civilian Personnel Advisory Center
Fort Leavenworth Housing Services Office
Fort Leavenworth Post Retention
Fort Leavenworth Public Affairs
Fort Lee Army Community Service (ACS)
Fort Lee Religious Activities
Fort Lee Soldier for Life - Transition Assistance Program (SFL-TAP)
Fort Lee Traveller
Fort Leonard Wood Army Community Service (ACS)
Fort Leonard Wood Civilian Personnel Advisory Center (CPAC)
Fort Leonard Wood Veterinary Treatment Facility
Fort McCoy CYSS
Fort McCoy MWR
Fort McCoy Pine View Campground
Fort McCoy Whitetail Ridge
Fort Meade Army Retention Office
Fort Meade BOSS
Fort Meade Post Library
Fort Meade Veterinary Treatment Facility
Fort Polk Army Wellness Center
Fort Polk Legal Assistance
Fort Polk News
Fort Polk Soldier for Life - Transition Assistance Program (SFL-TAP)
Fort Riley Environmental Division
Fort Riley Housing Services
Fort Riley Network Enterprise Center
Fort Riley Operation Santa Claus
Fort Rucker Army Community Service
Fort Rucker Aviation Technical Library and Aviation Learning Center
Fort Sam Houston Civilian Personnel Advisory Center
Fort Sill - Harry S. Truman Education Center
Fort Sill Army Community Service (ACS)
Fort Sill Army Substance Abuse Program
Fort Sill NCO Academy
Fort Sill National Historic Landmark and Museum
Fort Sill Provost Marshal's Office and Directorate of Emergency Services
Fort Sill Reconfigurable Vehicle Tactical Trainer (RVTT)
Fort Sill Religious Support Office
Fort Sill Retiree Council
Fort Sill Tribune
Fort Stewart Army Field Support Battalion
Fort Stewart Civilian Personnel Advisory Center - CPAC
Fort Stewart-Hunter Army Airfield Army Housing Office
Fort Stewart-Hunter Army Airfield BOSS
Fort Stewart-Hunter Army Airfield Directorate of Emergency Services
Fort Stewart-Hunter Army Airfield Fire Emergency Services
Fort Stewart-Hunter Army Airfield OSJA - Client Services
Fort Stewart-Hunter Transition Assistance Program
Frontier Army Museum
Future Soldier Center
Golden Knights Parachute Team
Golf Company, 1st Battalion, 9th Cavalry Regiment
Headquarters Department of Army Cyber Directorate
Heidelberg Medical Department Activity
Hohenfels Army Health Clinic
Hohenfels Kontakt Club
Human Resources Command, Army Service Center
I Corps Army Band
III Corps & Fort Hood Health Promotion
Incident Response Training Department
Infantry Enlisted Branch
Inspector General, Fires Center of Excellence and Fort Sill
Iowa Army National Guard Child & Youth Program
Irwin Community Hospital
Iwakuni Veterinary Treatment Facility
Jazz Ambassadors
John F. Kennedy Special Warfare Center and School
Joint Base Lewis-McChord BOSS
Joint Base Lewis-McChord Libraries
Joint Base Lewis-McChord Outdoor Recreation
Joint Base Lewis-McChord Sound Living
Joint Base Lewis-McChord Warrior Zone
Joint Base Myer-Henderson Hall Army Community Service (ACS)
Joint Base San Antonio Fort Sam Houston Mission Training Complex
Joint Base San Antonio Mission Training Complex
Joint Culinary Center of Excellence
Joint Multinational Simulation Center (JMSC)
Joint Program Executive Office Armaments and Ammunition
Joint Project Manager for Elimination
Joint Trauma System
Judge Advocate General's Legal Center and School (TJAGLCS)
Kimbrough Ambulatory Care Center
Landstuhl Regional Medical Center
Letterkenny Army Depot
Lewis McChord Fire & Emergency Services
Los Angeles Military Entrance Processing Station, 7th Battalion
Lyster Army Medical Clinic
Madigan Army Medical Center
Maneuver Support Center of Excellence - NonCommissioned Officers Academy
Martin Army Community Hospital
Maxwell Air Force Base Veterinary Clinic
Military Advisor Trainign Academy
Military Review (LATAM)
Minuteman Brigade
MinutemanTX
Mission Training Complex - Hawaii
Modern War Institute
NCO Journal
Natick Soldier Systems Center
National Ground Intelligence Center
National Museum of Health and Medicine
Net Zero Waste Citizens Brigade - Fort Polk
Network Enterprise Center (NEC) - West Point
New Hartford Army Career Center
Notices To Navigation Interests - NTNI
OSJA-Fort Leonard Wood, Legal Assistance Office
Office of Small Business Programs
Office of the Administrative Assistant to the Secretary of the Army (OAA)
Office of the Army Chief Information Officer (CIO)
Office of the Chief of Public Affairs
Old Guard Museum
Operation Cold Steel
Ordnance Training Company, Regional Training Site-Maintenance Hawaii
Ordnance Training Detachment - Gordon
Outrider Shepherd
Peacekeeping & Stability Operations Institute (PKSOI) | US Army War College
Pennsylvania National Guard Service Member & Family Support Division
Performance Triad
Pohakuloa Training Area
Pregnancy Postpartum Physical Training Program
Presidio of Monterey Army Health Clinic
Product Manager Army Training Information System (PdM ATIS)
Prussman Gospel Service
Pueblo Chemical Depot
Quartermaster Basic Officer Leadership Course
Quartermaster Museum
Quartermaster School
Quartermaster School - Water Training Division
Range Commanders Council
Red River Army Depot (Official)
Redstone Test Center
Regional Training Site - Maintenance Devens
Regional Training Site Maintenance - New Jersey
Reynolds Health Clinic
Robertson Blood Center
Rodriguez Army Health Clinic
Sasebo Veterinary Treatment Facility
Shaw AFB Veterinary Treatment Facility
Signal BOLC Class 006-16
Simulation & Training Technology Center Research
Society of Women Engineers - U.S. Military Academy (SWE USMA)
Soldiers Records Branch
Spartan Dining Facility
Stuttgart Army Health Clinic
TRADOC Analysis Center Director
TRADOC Culture Center
TRADOC Institute for Noncommissioned Officer Professional Development (INCOPD)
Tactical Combat Casualty Care
Team and Organizational Development Directorate
Technical Logistics College (TLC)
The Army Distributed Learning Program (TADLP)
The Research and Analysis Center (TRAC) - Army Futures Command
The Sabalauski Air Assault School
The Sergeant Audie Murphy Association
The U.S. Army Adjutant General School
The U.S. Army Drill Sergeant Academy
The U.S. Army Warrant Officer Career College
The United States Army Band
The West Point Band
Theater Logistics Support Center - Europe
Tower Barracks and Rose Barracks Law Centers
Transition Assistance Advisors - VA, DoD entitlements and State Benefits
Tri-Border Community
Tripler Army Medical Center
U.S. Army Acquisition Support Center (USAASC)
U.S. Army Adjutant General School
U.S. Army Advanced Airborne School
U.S. Army Aeromedical Research Laboratory
U.S. Army Air Traffic Services Command
U.S. Army Alaska Public Affairs Office
U.S. Army Art Program
U.S. Army Aviation Museum
U.S. Army Aviation, Missile, Research, Development and Engineering Center
U.S. Army CBRN School Directorate of Training & Leader Development
U.S. Army Capabilities Integration Center (Adapting the Army)
U.S. Army Chaplain Corps
U.S. Army Cold Regions Test Center
U.S. Army Combined Arms Center
U.S. Army Combined Arms Doctrine Directorate
U.S. Army Combined Arms Support Command
U.S. Army Command and General Staff College (CGSC)
U.S. Army Educational Outreach Program (AEOP)
U.S. Army Engineer Research and Development Center
U.S. Army Engineer School
U.S. Army Environmental Science & Engineering Officer (ESEO)
U.S. Army Europe and Africa Band & Chorus
U.S. Army Field Band
U.S. Army Financial Management School
U.S. Army Force Development (FD) Directorate
U.S. Army G-38 EOD
U.S. Army Garrison Ansbach Public Affairs
U.S. Army Garrison Baumholder Army Community Service
U.S. Army Garrison Bavaria - Education Centers
U.S. Army Garrison Bavaria - Environmental Division
U.S. Army Garrison Bavaria - Housing
U.S. Army Garrison Bavaria, Grafenwoehr & Vilseck Military Community ACS
U.S. Army Garrison Humphreys (SHARP)
U.S. Army Garrison Rheinland-Pfalz Army Community Service
U.S. Army Garrison Stuttgart Media & Community Relations Team
U.S. Army Garrison Wiesbaden Army Community Service
U.S. Army Health Clinic Grafenwoehr
U.S. Army Heritage and Education Center
U.S. Army Housing
U.S. Army Infantry School
U.S. Army Institute for Religious Leadership
U.S. Army Institute of Surgical Research and Institute of Surgical Reseach Burn Center
U.S. Army Intelligence - G-2
U.S. Army Japan Band
U.S. Army Judge Advocate General's Corps (JAGC) Ambassador for Life
U.S. Army Logistics
U.S. Army Mad Scientist Initiative
U.S. Army Manpower and Force Management - Career Program 26
U.S. Army Marksmanship Unit
U.S. Army Materiel Command Band
U.S. Army Medical Center of Excellence
U.S. Army Medical Center of Excellence Commanding General
U.S. Army Medical Department Activity, Heidelberg
U.S. Army Medical Information Technology Center (USAMITC)
U.S. Army Medical Logistics
U.S. Army Medical Materiel Agency
U.S. Army Medical Research Institute of Chemical Defense
U.S. Army Military District of Washington
U.S. Army Military Intelligence Corps Band
U.S. Army Military Police Corps Regimental Museum
U.S. Army Mission Support Battalion
U.S. Army NCO Academy - Fort Dix
U.S. Army National Simulation Center
U.S. Army North
U.S. Army Nuclear and Countering Weapons of Mass Destruction Agency
U.S. Army Nurse Corps
U.S. Army Officer Candidate School Alpha Company
U.S. Army Officer Candidate School Bravo Company
U.S. Army Pacific Leader Development
U.S. Army Pacific Office of the Staff Judge Advocate
U.S. Army Peacekeeping and Stability Operations Institute
U.S. Army Petroleum Center
U.S. Army Public Affairs - Midwest
U.S. Army Public Affairs - Northeast
U.S. Army Public Health Center - Performance Triad
U.S. Army Recruiting Command Soldier and Family Assistance Branch
U.S. Army Religious Education
U.S. Army Research Institute of Environmental Medicine (USARIEM)
U.S. Army Reserve Best Warrior
U.S. Army Reserve Competitive Marksmanship Program
U.S. Army School of Music
U.S. Army Security Assistance Training Management Organization
U.S. Army Sergeants Major Academy
U.S. Army Soldier Support Institute
U.S. Army Telemedicine & Advanced Technology Research Center (TATRC)
U.S. Army Transportation Museum
U.S. Army Trial Defense Service - Mississippi Valley Region
U.S. Army Veterinary Corps Chief
U.S. Army War College
U.S. Army War College Memorial Chapel
U.S. Army War College Publications
U.S. Army Warrior Transition Command
U.S. Army Women's Museum
U.S. Army eSports
U.S. Military Academy Center for Enhanced Performance
U.S. Military Academy Preparatory School (USMAPS)
U.S. Military Academy, West Point
U.S. Military/Baylor Graduate Program in Nutrition
USAG Rheinland-Pfalz Education Centers
Unified Quest
University of Foreign Military and Cultural Studies
Utah National Guard Sexual Assault Prevention Response Program
Vilseck Army Health Clinic
Visual Information Services Europe
Walter Reed Army Institute of Research (WRAIR) WRAIR Clinical Trials
Walter Reed Army Medical Center
Warner Barracks
Warrior Transition Task Force Phoenix
Weed Army Community Hospital
West Point Department of History
West Point Fire Prevention
West Point Golf Course
West Point Mathematical Sciences
West Point Museum
West Point Soldier for Life - Transition Assistance Program (SFL-TAP)
Western Hemisphere Institute for Security Cooperation (WHINSEC)
Western Regional Medical Command Warrior Transition Office
White Sands Missile Range
William Beaumont Army Medical Center
Winn Army Community Hospital
Womack Army Medical Center
Wood Memorial Chapel Gospel Congregation-WMCGC
Yakima Training Center